Baykurt’a Hemşehrilerinden Büyük Destek

Baykurt’a Hemşehrilerinden Büyük Destek

AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekilli Adayı Adıyamanlı Av. Hacı Mehmet Baykurt, Sultangazi’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Adıyamanlıların büyük  ilgi gösterdiği ziyaretlerde Baykurt, desteklerinden dolayı hemşehrilerine teşekkür ederek projelerinden bahsetti.

Adıyamanlıların yoğun olarak yaşadığı İstanbul 2. Bölgeden AK Parti Milletvekili adayı olan Av. Hacı Mehmet Baykurt hemşehrilerinden büyük ilgi görüyor. Seçim çalışmalarında hemşehrilerini yalnız bırakmayan Adıyamanlıların Baykurt’a destekleri her geçen gün artıyor.

Geçtiğimiz günlerde Adıyaman Dernekler Federasyonu’nun düzenlediği programında Mehmet Baykurt’u hemşehrileri ile buluşturmuş ve desteklerini iletmişlerdi.

Av. Hacı Mehmet Baykurt Sultangazi’de yaptığı seçim çalışmalarında Adıyamanlı hemşehrileri bir konvoy oluşturarak desteklerini gözler önüne serdiler.

Baykurt Tekstil’i ziyaret eden Mehmet Baykurt, çalışanlar ile sohbet ederek destek istedi. AK Parti iktidarında ülkenin her zaman güçlendiğini ve itibar kazandığını belirten Baykurt, güçlü ve dünyada söz sahibi bir Türkiye için çalıştıklarını ifade etti.

Daha sonra Baykurt  Battalbey Grup ve Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Sait Aybak’ı ziyaret etti. İstanbul 2. Bölgede ki bütün ilçelerde çalışmalar yaptığını belirten Baykurt daha refah ve aydınlık bir Türkiye için  AK Parti iktidarına ihtiyaç olduğu söyledi.

Gece yarılarına kadar süren çalışmalar GADER’in düzenlediği sahur programıyla sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir