Genel

Baykurt “Sultangazi’mizin gelişimine katkı sunmak istiyorum”

Baykurt “Sultangazi’mizin gelişimine katkı sunmak istiyorum”

AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi A.Adayı Ramazan Baykurt,“Sultangazi’mizin gelişimine katkı sunmak istiyorum”dedi 

Uzun yıllardar Sultangazi’de ikamet eden ve tekstil sektöründe faaliyet gösteren Ramazan Baykurt, AK Parti’den Sultangazi Belediye Meclis Üyesi aday adayı olarak çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

Hizmet kervanında yer almalıyız

Adıyamanlıların yoğun olduğu ilçelerin başında gelen Sultangazi’de birçok dernek ve spor kulübünün kurulmasına da öncülük eden Baykurt, Sultangazi’nin önümüzdeki beş yıllık hizmet kervanında yer almak istediğini belirterek, “Yıllardır başta hemşehrilerim olmak üzere Sultangazililerle her platformda biraraya gelmeye çalıştık. AK Parti’nin esnaflara, derneklere, spor kulüplerine ve birçok alandaki çalışmalarına destek olduk ve bundan sonra da her zaman destek olacağız. Sultangazi varoş bir kentten varoluşa doğru büyük bir dönüşüm içerisinde. Belediye Başkanımız Cahit Altunay da ilçemizin gelişmesi ve vatandaşlarımızın daha yaşanılabilir bir kentte yaşaması için yoğun gayret gösteriyor. Sağolsun bizi tekstil fabrikasında ziyaret ederek, çalışmalarını, devam eden projelerini paylaştı. Biz de Sultangazili bir işadamı olarak her zaman destek olduğumuzu vurguladım.” Dedi.

Enerjimizi, gücümüzü Sultangazi için harcamak istiyorum

Tekstil fabrikasında 180’ı aşkın kişiyi istihdam eden ve çevresinde sevilen Baykurt sözlerine şöyle devam etti: “Sultangazi’mizin çamurunu, çukurunu, sıkıntılı dönemlerini, yokluk dönemlerini yaşamış biri olarak, ilçemizin hızla geliştiğini görmek, bir işadamı olarak mutlu ediyor. Bizler de çevremizin ve istişare ettiğimiz büyüklerimizin tavsiyelerini kırmayarak belediye meclis üyeliğine aday adayı oldum. Allah nasip ederse, ben de tüm gücümle ilçemiz için, vatandaşlarımız için çalışmak, onların sıkıntılarını gidermek, düşüncelerimi, önerilerimi, fikirlerimi paylaşmak istiyorum. AK Parti’nin ve sayın Başbakanımızın 2023 hedefleri doğrultusunda enerjimi harcamak, çalışmak istiyorum. Sayın Başbakanımızın genişletilmiş il başkanları toplantısında yaptığı konuşmada vurguladığı gibi, şehirlerin insan için inşa edilmelidir. Yaşadığımız şehri daha da güzelleştirmek için hepimize görev düşüyor. Hepimiz elimizi taşın altına koyup, sorumluluk almalıyız. İnsanımızın daha iyi şartlarda yaşaması için ticarette gösterdiğimiz başarıyı yerel siyasette de göstermek istiyoruz. Sayın Başbakanımız belediyecilikte bir sur açmıştı. Şimdi O’nun izinden gidenler, ilçesini daha iyi yerlere taşıyor. Biz de Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği hedefler doğrultusunda, ilkeli siyaset ve insanımıza hizmet etmek istiyoruz.”

Hemşehrilerimizin beklentileri karşılık bulmalı

Meclis üyeliğine aday adayı olan tüm arkadaşlarımız kıymetlidir. Seçim sürecinde kardeşlik hukukumuza halel getirmeden, birbirimizi kırmadan çalışmalarımızı yürütüyoruz. Sağolsun arkadaşlarımız da hassasiyete dikkat ediyorlar. Bundan dolayı da tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Adıyamanlı hemşehrilerimizin siyaseten beklenti ve talepleri var. Bunların görmezlikten gelinmemesi lazım. Mecliste daha fazla meclis üyesiyle temsil edilmesi kanaaati hakim.”

AK Parti Sultangazi’de rekor kıracaktır

AK Parti’nin Sultangazi’de rekor kıracağını belirten Baykurt, “Başbakanımızın Sultangazi’ye ilgisini biliyoruz. Cahit Başkanımızın beş yıl boyunca yaptıkları çalışmalar önemli referanstır. Halkımızın, hemşehrilerimizin AK Parti’ye olan teveccühü ortadadır. İnanıyorum ki, 2014 Yerel seçimlerde AK Parti Sultangazi’de oy rekoru kıracaktır.” Dedi.

2013 yılında Adıyaman Genç İşadamları Derneği tarafından düzenlenen ‘Yılın İşadamı ve Genç Girişimcisi’ ödülüne de layık görülen ve ödülünü PEGASUS Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı’nın elinden alan Baykurt, aynı zamanda Adıyamanlılar Federasyonu, Adıyamanlılar Vakfı, GADER ve sektörel birçok sivil toplum kuruluşunda aktif görevine devam ediyor.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top