İstanbul'daki Adıyamanlılar

Battalbey Malatya Spor’a Sponsor Oldu

Battalbey Malatya Spor’a Sponsor Oldu

Battalbey Grup 2015-2016 sezonu için, PTT 1. lig takımlarından Malatya Spor’a  sponsor oldu. İşte anlaşmanın ayrıntıları..

hbr (7)

Battalbey Grup 2015-2016 sezonu için, PTT 1. lig takımlarından Malatya Spor’a sponsor oldu. Anlaşmayı Battalbey Grup adına Yönetim Kurulu Başkanı, Sait Aybak, Malatya Spor adına da Kulüp Başkanı Adil Gevrek imzaladı.

hbr (9)

Bu yıl yaptıkları başarılı transferler ile gündeme gelen Malatya Spor, sponsorları ile de maddi olarak gücüne güç katıyor.

Battalbey Group Yönetim Kurulu Başkanı Sait Aybak imza töreninde yaptığı konuşmada Adıyaman ve Malatya’nın eskiden beri birlikte anıldığını ve aynı yörenin illeri olduğunu, bu nedenle Malatya Spor’a destek olmaktan gurur duyduğunu ve Malatya Spor’a gereken desteği Malatyalılardan ve bölge iş adamlarından beklediğini belirtti.

 

Ardından konuşan Malatya Spor Başkanı Adil Gevrek, sponsorluğun iki taraf içinde hayırlı olmasını ve Malatyalı hemşehrilerinden de takımlarına destek beklediğini açıkladı. Süper Lig’e çıktıklarında da ”İnşallah Battalbey ile devam ederiz” dedi.

hbr (4)

Konuşmaların ardından Battalbey ve Gevrek basın mensuplarının sorularını cevaplandırdılar.

hbr (2)

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top