Esenler

Başkan Toprak, Adem Aksoy’un Taziyesine Katıldı

Başkan Toprak Adem Aksoy’un Taziyesine Katıldı

Başkan Toprak Adem Aksoy’un Taziyesine Katıldı

Adıyaman ili Kahta İlçesi Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, Sultangazi’de yaşanan vahşi cinayette vefat eden Adem Aksoy için İstanbul’a geldi.  Adıyamanlılar Vakfında yapılan taziyeye katılıp Aksoy Ailesine Baş sağlığında bulundu.

Sultangazi’de yaşanan silahlı saldırıda hayatını kaybeden 2 Adıyamanlı genç Metin Süt ve Adem Aksoy tüm Adıyamanlıları yasa boğdu. Cenaze ve Taziyelere binlerce kişi katıldı. Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak hemşehrilerini vefatından duyduğu üzüntüsünü paylaşmak ve acılı ailelerin yanında olmak amacıyla Metin Süt için Karadut Köyüne gitti.  Amcası Esenler Belediye Meclis Üyesi Kahtadan tanıdığı ve Fabrikatör  olan  Ramazan Aksoy yeğeni Adem Aksoy için ise İstanbul’a gelerek ailesine başsağlığı ziyaretinde bulundu.

Ramazan ayı münasebeti ile Esenler Ramazan Etkinlik Alanındaki Esenler Adıyamanlılar Derneği standını ziyaret etti. Esenler Adıyamanlılar Derneğinin Standını ziyaret eden Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksu, Abdurrahman Başkanın yanına gelerek muhabbet etti. İkiliye Adıyaman Gergerliler Federasyonu Başkanı Av. Ali Acar, Esenler Adıyamanlılar Derneği Başkanı Hüseyin Sevinçtekin, Gersoy-der  Başkan Yardımcıları İrfan Çelik ve Hüseyin Kılınç ile ESADER Yönetimi eşlik etti.

 

Adem Aksoy ve Metin Süt’ü Dualarla Uğurladık…

Sultangazi’de Adıyamanlılara Silahlı Saldırı !

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top