Başkan Karabalık ‘Hedefimiz Süper Lig’

Başkan Karabalık ‘Hedefimiz Süper Lig’

Conax Sultangazispor Başkanı Fırat Karabalık ve ekibi Mr Hookah Concept’te düzenlenen kahvaltılı toplantıda basın mensuplarıyla bir araya geldi. Başkan Karabalık Sultangazispor’un çok büyük bir marka olduğunu ve hedeflerin Süper Lig olarak belirlediklerini söyledi.

Yerel basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelen Conax Sultangazispor Başkanı Fırat Karabalık’a Başkan Yardımcıları Ali Öztürk, Salih Çiçek, Mustafa Yiğit ve Taraftalar Derneği Başkanı Hamza Çiçek eşlik etti.

Toplantıda bir konuşma yapan Başkan Fırat Karabalık, Sultangazispor camiasının büyük bir camia olduğunu ve bu camiaya yakışır bir hedef koyduklarını belirtti. Karabalık, “Sultangazispor ismi çok büyük bir marka. İlçenin tanıtımına en büyük katkıyı sunan bir kulüp. Bu nedenle hedefinin de büyük olması gerekiyor. Biz hedefimizi Süper Lig olarak belirledik.

Kulübümüze kurumsal bir kimlik kazandıracak ve eksiklerimizi en kısa zamanda gidereceğiz. İlk yarının bitmesini beş maç kaldı. Beşte beş yaparak ilk yarıyı bitirmeyi hedefliyoruz. Devre arasında da gerekli transferleri yaparak kadronuzun gücüne güç katacağız. İnşallah sezonu da şampiyon olarak bitireceğiz.

Hedefimiz Süper Lig olunca zaten üçüncü lig ve ikinci lig zaten gelir. Büyük düşünmek lazım. Bunun örnekleri var. Anadolu takımları Süper Ligde top koşturuyorlar. Sultangazi’de bir Anadolu şehri kadar büyük bir nüfusa sahip. Bu nedenle Bu Sene O Sene diyoruz. İnşallah bu yıl ligi şampiyon olarak bitirip hedefimize emin adımlarla ilerleyeceğiz” dedi.

Bu sezon için maddi sıkıntılarının olmadığını ifade eden Karabalık, Sultangazili iş adamlarının yeterince katkı sunmadıkları serzenişinde bulundu.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir