İstanbul'daki Adıyamanlılar

Başkan Dursun Şahin Ailesinin Konuğu Oldu

Başkan Dursun Şahin Ailesinin Konuğu Oldu

Adıyaman’ın tanınmış ailelerinden Şahin ailesi Reşat Şahin’in ev sahipliğinde AK Parti İlçe Başkanı Av. Abdurrahman Dursun ve ekibi ile bir araya geldi.

İlçede bin beş yüzün üzerinde bir nüfusa sahip olan Adıyamanlı Şahin ailesi Reşat Şahin’in önderliğinde bir araya geldi.

24 Haziran genel seçimlerinde AK Partiye destek verdiklerini açıklamak için bir araya gelen Şahin ailesi hemşehrileri olan AK Parti İlçe Başkanı Av. Abdurrahman Dursun ve ekibini konuk etti.

Toplantıda söz alan katılımcılar, bir hemşehrilerinin ilçe başkanı olmasından duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Seçimlerde AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı olan Av. H. Mehmet Baykurt’a da destek verdiklerini belirten katılımcılar ilçeyle ilgili sıkıntıları da dile getirdiler.

Sohbet havasında geçen toplantıda hemşehrilerine AK Parti ve şahsına verdikleri destekten dolayı teşekkür eden AK Parti İlçe Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, 24 Haziran seçimlerinin öneminden bahsetti. Ülkeye AK Parti iktidarları döneminde büyük yatırımlar yapıldığını ve Türkiye’nin bölgede ve Dünyada söz sahibi olan bir ülke durumuna geldiğini söyledi. Büyük hedefleri olan tek partinin AK Parti olduğunu da ifade eden Dursun, Büyük Türkiye hedeflerinden bahsetti.

Toplantı ikramlar eşliğinde yapılan sohbetlerle sona erdi.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top