Bağcılar

Başkan Çağırıcı, Kutanlılar Derneğinde

Kutanlılar Derneği Sohbet Toplantısında Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’yı Ağırladı

Merkezi Bağcılar’da bulunan Kutanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Sohbet Toplantısı Düzenledi.
Toplantıya Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, AK Parti Bağcılar İlçe Başkanı İsmet Öztürk, Malatya’lı  AK Parti Bağcılar Belediye Meclis Üyeleri Metin Kilik, Rabia Üçtepe Karaköse ve Aynur Algül ile yaklaşık 150 Kutan‘lı katıldı.

pages

Kahvaltının ardından konuşan Kutanlılar Yard. ve Day. Derneği Adına Mehmet Özbek “Öncelikle burada bulunan herkese geldikleri için teşekkür ediyorum. Biz Kutanlılar olarak İstanbul’da çeşitli ilçelerde ikamet etsekte büyük kısmımız Bağcılar’da ikamet ediyor. bu zamana kadar başarılı bir şekilde Bağcılar Belediyesinde Başkanlık yapan Syn. Lokman Çağırıcı’ya teşekkür ediyorum önümüzde ki 5 yıl için de başarılar diliyorum” dedi.

pagess

30 Mart Yerel Seçimlerinde oylarını % 8 arttırarak tekrardan Belediye Başkanı seçilen Lokman Çağırıcı yaptığı konuşmada” Siz Kutanlılar burada ciddi bir nüfus potansiyeline sahipsiniz biz bunun farkındayız. Bize bu zamana kadar vermiş olduğunuz desteklerden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah hız kesmeden 2019 yılına kadar Bağcılar halkına hizmet etmeye devam edeceğiz ” dedi.

İlçe Başkanı İsmet Öztürk, Belediye Meclis Üyeleri; Metin Kilik, Rabia Üçtepe Karaköse ve Aynur Algül’ünde birer selamlama konuşmasının ardından program sona erdi.

1458570_486899308104005_397693854_n

Muhammed IŞIK – Pusula İstanbul

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top