Siyaset

Başkan Altunay Belediye İşçileri İle Buluştu

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, belediyede görev yapan  işçi personelle bir araya geldi. Başkan Altunay, yaptığı konuşmada, birlikte pek çok başarılı hizmete imza attıklarını belirterek bu başarıya ulaşmada en büyük etkenin ise ekip çalışması olduğunu söyledi.

gersoyder turnuva2

 

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, belediyede görev yapan işçi personelle bir araya geldi. Belediyede düzenlenen kahvaltılı programa, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye- İş Sendikası İşyeri Baştemsilcisi ile işçiler katıldı.

Toplantıda konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay,  Sultangazi’nin gelişiminde her bir işçinin emeği olduğunu söyledi. İşçilikten gelen bir geçmişi olduğunu belirten Başkan Altunay, “İşçinin emeğinin ve alın terinin ne demek olduğunu bilirim. Yaptığınız işi sevdiğiniz ve sahiplendiğiniz zaman duyduğunuz zevk bambaşkadır” dedi.

“Birlikte pek çok başarılı hizmete imza atık, bu başarıya ulaşmada en büyük etken ise ekip çalışmasıdır” diyerek  konuşmasına devam eden Başkan Altunay, ekip olarak çalışmalarda gösterdikleri özenden dolayı işçilere teşekkür etti.

Belediye- İş Sendikası İşyeri Baş Temsilcisi Ertan Yazıcı da işçiler adına Başkan Altunay’a teşekkürlerini iletti.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top