Spor

Başkan Acar, taraftara başarı sözü verdi.

Başkan Acar, taraftara başarı sözü verdi.

Başkan Acar, taraftara başarı sözü verdi.

Süper Amatör Lig’de mücadele eden takımlarımızdan Sultangazi Esentepespor Kulübü Başkanı Üzeyir Polat, işlerinin yoğunluğu nedeniyle istifa etmiş başkan yardımcısı Fatih Acar’ı yeni kulüp başkanı olarak desteklediğini ifade etmişti. Başkan seçilen Fatih Acar’da sosyal paylaşım sitesi üzerinden teşekkür mesajı yayınlayarak, başarı sözü verdi.

Sultangazi Esentepespor Kulübünde geçtiğimiz günlerde istifa haberleri gelmişti. Teknik Direktör Özkan Kurt’un istifasının ardından YönetimdenBilal Güzelaydın, Cumali Çakır, Hüseyin Barlas istifa etmiş, bu istifaların ardından Başkan Üzeyir Polat’ta istifa ettiğinii açıklayarak başkan yardımcısı Fatih Acar’ı desteklediğini açıklamıştı. İşlerinin yoğunluğu nedeniyle istifa ettiğini söyleyen Polat, bu nedenlede kulübe fazla yarar sağlayamadını ve yönetimde bazı sıkıntılar yaşandığını ifade etmişti.

İstifaların kulübü yıpratmayacağını söyleyen Polat, başkan yardımcısı Fatih Acar’ı başkanlığında kulübün hedefine emin adımlarla ilerleyeceğini ve her zamanda yeni yönetimin yanında yerini alacağını belirtmişti.

Başkanlığa seçilen Fatih Acar’da sosyal medya üzerinden bir teşekkür mesajı yayınlayarak, başarı için söz verdi.

Fatih Acar’ın yayınladığı mesaj şöyle;  “Bana bu görevi layık gören başta kulüp başkanımız Sn. Üzeyir Polat’a ve yönetimdeki arkadaşlara canı günülden teşekkür ederim.

Bende Fatih Acar olarak bugünden itibaren bu kulübün yararları için elimden gelen tüm imkânları sunacağıma ve yönetimdeki arkadaşlarla beraber bu aldığımız bayrağı en üst seviyeye taşıyacağımıza yönetimin adına, Sultangazi Esentepespor ailesine söz veriyorum. Bizler inandık yeter ki sizde inanın” dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top