Sultangazi

Balamanlar Grup, Dostlarıyla İftar Yaptı

Balamanlar Şirketler Grubu, düzenlediği iftar programında dostlarını ve akrabalarını ağırladı. Kargı Restaurant’ta düzenlenen programa yüzlece davetli katıldı.

Balamanlar Grup ,Dostlarıyla İftar yaptı

Balamanlar Şirketler Grubu, düzenlediği iftar programında dostlarını ve akrabalarını ağırladı. Kargı Restaurant’ta düzenlenen programa yüzlece davetli katıldı. bALAMANLAR-iFTAR-PROGARMİ045-IMG_0750

Merkezi Sultangazi’de bulunan Balaman Şirketler Grubu Ramazan ayının feyzi ve bereketini dostları ve akrabalarıyla birlikte yaşamak için Kargı Restaurant’ta iftar yemeği düzenledi. İftar programına Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir, Sultangazi Belediye Meclisi Başkanı Av. Hacı Orhan, Sultangazi Meclis üyesi İsmail Akkaya, ilçenin kanaat önderleri, dostları, akrabaları ve iş arkadaşları katıldı. Yüzlerce davetlinin katıldığı iftar programında aynı sofrayı paylaşan yüzlerce katılımcı, ramazan ayının ve iftar sofrasının güzelliklerini birlikte yaşadılar.

Balaman Şirketler Grubunun ortakları olan Ömer, Sırrı ve Bahri Balaman kardeşler misafirlerini kapıda karşılayarak tek tek ilgilendiler.

İftar sonrasında davetlerine katılarak sofralarını bereketlendiren tüm katılımcılara teşekkür eden  Balaman kardeşler uzun süre dostlarıyla sohbet ettiler.

FOTOĞRAFLARIN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top