Sultangazi

Bakan Osman Aşkın Bak Sultangazi’de Çocuklarla Basketbol Oynadı

Bakan Osman Aşkın Bak Sultangazi’de Çocuklarla Basketbol Oynadı

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı makamında ziyaret ederek, ilçedeki spor alanlarını ve gençlere yönelik yapılan çalışmaları inceledi.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı makamında ziyaret etti.  Sultangazi Belediyesi’nin spor alanında yaptığı yatırımlar ve gençlere yönelik yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Bakan Bak,  ilçede spor alanlarını ve gençlere yönelik yapılan çalışmaları inceledi.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit  Altunay ile birlikte  İsmetpaşa Mahallesi’nde yapımı devam eden gençlik merkezinde incelemelerde bulundu.  Sonraki adres ise Malkoçoğlu Mahallesi Şehit Polis Bülent Özkan parkı oldu.

 

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, yapımı devam eden Gençlik Merkezi inşaatını incelemeye giderken sahada basketbol oynayan çocukları gördü. Makam aracını durduran Bakan Osman Aşkın Bak, basketbol oynayan çocukların yanına giderek onlarla selamlaşıp, bir süre sohbet etti. Bakan Osman Aşkın Bak, daha sonra çocuklarla birlikte basketbol maçı yaptı. Bakan Osman Aşkın Bak’ın çocuklarla birlikte yaptığı 15 dakika süren basketbol maçı renkli görüntülere sahne oldu.

Cebeci Mahallesinde bulunan Sultangazi İsmetpaşa Spor Kulübü’nün yeni sahasını ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay,  kaleciye penaltı çekti.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top