Bağcılar

BAĞCILAR’DA TÜM CADDE VE MEYDANLARA MOBESE

Türk Polis Teşkilatı’nın 169. Kuruluş Yıldönümü münasebetiyle Bağcılar Belediyesi’nin Halk Sarayı’nda düzenlediği yemekli programda emniyet mensupları ile ailelerini buluşturdu.

Bağcılarlıların huzur ve güvenliği için fedakarca çalışan Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü polisleri ve yakınlarının bir araya geldiği programda müzik ziyafeti veren Ahilla Fasıl Grubu bolca alkış topladı. Türk Polis Teşkilatı’nın 169. Kuruluş Yıldönümü’nü kutlayan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, ‘mutlu yuva huzurlu toplum’ diyerek yola çıktıklarını anlattı. Bireysel mutluluğa ulaşmanın yolunun ilçede huzur ve güvenin bulunmasına bağlı olduğuna dikkat çeken Çağırıcı, “Bağcılar ilçemizde kurum ve kuruluş farkı gözetmeksizin hizmet veriyoruz. Emniyet Teşkilatı, ilçemizin huzuru için çalışıyor. Birlikte sevgi topluluğu oluşturacağız.” şeklinde konuştu. Çağırıcı konuşmasında Bağcılar’daki tüm cadde ve meydanlara MOBESE kamerası kurmaya başladıklarını ifade etti.

DSC_3504

ZORLUKLARLA EL BİRLİĞİYLE BAŞA ÇIKABİLİRİZ

Bağcılar İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Karaoğlan da yaptığı konuşmada polis memurlarının görevlerini sıkıntı ve çile çekerek yaptıklarını belirterek, “Bu zorluklarla el birliğiyle başa çıkabiliriz. Dün olduğu gibi bugün de görevimizi canı gönülden yapmaya devam edeceğiz. Teşkilat mensuplarımızın eş ve çocuklarıyla mutlu huzurlu yıllar geçirmesini arzu ediyorum.”  dedi.

DSC_4550

ÇAĞIRICI VE ÖZTÜRK KARANFİL DAĞITTI

Başkan Çağırıcı ile AK Parti Bağcılar İlçe Başkanı İsmet Öztürk programa katılan emniyet mensupları ile ailelerine karanfil dağıttı. Kutlama programına AK Parti Bağcılar İlçe Başkanı İsmet Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yılmaz, İlçe Müftüsü Hasan Hüsnü Sula’nın yanı sıra çok sayıda emniyet mensubu ve yakınları katıldı.

DSC_3451

DSC_4555

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top