Bağcılar

Kutanlılar Derneği’nde Başkan Taner Güven Tazeledi!

Kutanlılar Derneği’nde Başkan Taner Güven Tazeledi!

Kutanlılar Derneği’nde Başkan Taner Güven Tazeledi!

Merkezi Bağcılar’da bulunan Kutanlılar Kalkındırma Yardımlaşma ve Yaşatma Derneği,  5 Mart Pazar günü olağan kongresini gerçekleştirdi. Tek listenin çıktığı kongrede mevcut başkan Cumali Taner yeniden başkan seçildi.

Kutanlılar Derneği’nde Başkan Taner Güven Tazeledi!

Adıyaman ve Malatya’dan İstanbul’a göç etmiş Kutanlılar tarafından 1996 yılında kurulan Kutanlılar Derneği, Olağan kongreye gitti. Bağcılar’daki dernek merkezinde gerçekleştirilen kongreye Sincikliler Derneği Başkanı Hamit Peker, Kutanlılar Derneği Başkanı Cumali Taner ile Kutanlılar Derneği Üyeleri katıldı. Kelamların en güzeli Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan kongrede Divan başkanlığına Hamit Peker, divan kâtipliklerine ise Mehmet Özbek ve Ahmet Yıldız seçildi.

Divan heyeti başkanı Hamit Peker tarafından 1 dakikalık saygı duruşu çağrısının ardından Kutanlılar Derneği Başkanı Cumali Taner tarafından başkanlığı döneminde Kutanlılar Derneği’nin yaptığı faaliyetler, kesin hesap bilançosu ile denetleme kurulu raporu ibra edildi.

Kutanlılar Derneği’nde Başkan Taner Güven Tazeledi!

Cumali Taner başkanlığındaki tek liste ile gidilen kongrede yeni yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluştu;

Yönetim Kurulu Asil: Cumali Taner, Mehmet Taş, Şevket Yıldız, Kemal Doğu, Ahmet Şahin

Yönetim Kurulu Yedek: H.Ali Özbek, Mahmut Çiçek, Kadir Biçer, Hüseyin Keklik, Mehmet Ali Öksüz

Denetleme Kurulu Asil: Mahmut Özbek, Abdurrahman Taş, Rıfat Akarslan

Denetleme Kurulu Yedek: Fetih Dinç, Mehmet Yılmaz, Abuzer Yaman

Kutanlılar Derneği’nde Başkan Taner Güven Tazeledi!

Yönetim kurulu listesinin seçilmesinin ardından teşekkür konuşması gerçekleştiren Cumali Taner şunları kaydetti “Öncelikle beni tekrardan bu göreve layık gördüğünüz için hepinize teşekkür ederim. Görev yaptığımız iki senede derneğin genel bazı ihtiyaçlarını gidermekle meşgul olurken çeşitli çalışmaları da gerçekleştirdik. İnşallah önümüzdeki dönemde ise başta Gençlik ve Kadın kollarımızın aktifleştirilmesi olmak üzere çeşitli sosyal faaliyetlere hep birlikte imza atacağız. Bütün üyelerimize teşekkür ederiz.”

HABER: Muhammet IŞIK

Kutanlılar Derneği’nde Başkan Taner Güven Tazeledi! Kutanlılar Derneği’nde Başkan Taner Güven Tazeledi! Kutanlılar Derneği’nde Başkan Taner Güven Tazeledi! Kutanlılar Derneği’nde Başkan Taner Güven Tazeledi! Kutanlılar Derneği’nde Başkan Taner Güven Tazeledi! Kutanlılar Derneği’nde Başkan Taner Güven Tazeledi! Kutanlılar Derneği’nde Başkan Taner Güven Tazeledi! Kutanlılar Derneği’nde Başkan Taner Güven Tazeledi! Kutanlılar Derneği’nde Başkan Taner Güven Tazeledi! Kutanlılar Derneği’nde Başkan Taner Güven Tazeledi! Kutanlılar Derneği’nde Başkan Taner Güven Tazeledi!

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek