Bağcılar

Gerdan et 3. şubesini dualarla açtı.

 

 

Perakende et piyasasında her yıl bir şube açarak emin adımlarla büyümesini sürdüren Gerdan Et 3. Şubesini Bağcılar Fatih Caddesi Yürüyüş Yolu’nda açtı.

2008 Yılında kurulan Gerdan Et perakende et piyasasında her geçen yıl bir adım daha ileriye giderek sektörde önemli bir yer ediniyor. Kuruluş aşamasdından sonra alt yapısını sağlamlaştıran firma her yıl bir şube açarak daha geniş kitlelere ulaşmaya başladı.

3. Şubesini Bağcılar Fatih Caddesi Yürüyüş Yolu’nda açan Gerdan Et ülkenin güvenilir, ucuz ve en bilinen marka olma hedefinde emin adımlarla ilerliyor. Açılışta sorularımızı cevaplandıran gerdan Et  Yönetim Kurulu Üyesi Latif Oğuzbey, hedeflerinin kaliteden taviz vermeden, uygun fiyata vatandaşa kırmızı et yedirmek olduğunu söyledi. Oğuzbey, “Gerdan Et olarak tüketicilere sunulan her türlü etimizi, kesim ve nakliyesi gerçekleşene kadar sürekli veteriner kontrolünde tutarak, ürünlerimize dünya standartlarında kalite güvencesi veriyoruz. Haftada iki defa dünya standartlarında kesim gerçekleştiriyoruz. Hayvanları buzhanede değil, çiftlikte canlı bekletiyoruz. Ürünlerimizi bayi ve aracı olmadan Gerdan Et güvencesiyle, kendi araçlarımızla dağıtım yaptığımızdan, tüketicileri doğrudan kaliteli ve hasaplı etle buluşturuyoruz. Hedefimiz her yıl en az bir şube açarak, ülkemizin en güvenilir, en ucuz ve en bilinen et markası olmaktır. İki şubemizde günlük 1000 den fazla  müşteriye hizmet vermekteydik. Bu üçüncü şubemizle de bu sayı en az yüzde elli oranında artacaktır. Şubelerimize girdiğinizde kesinlikle o ağır et kokusunu alamazsınız. Çünkü biz tamamen taze et satmaktayız. Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz de bu. Üreticiden titizlikle seçerek aldığımız hayvanları dünya standartlarında, İslami usullere göre kesiyor ve  aracısız olarak müşterimize sunuyoruz” diyen Oğuzbey, açılışta kendilerini katılımlarıyla onurlandıran Adıyamanlı hemşerilerine ve dostlarına teşekkür etti.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek