Bağcılar

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’tan Bağcılar’a müjde

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’tan Bağcılar’a müjde

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Bakanlık tarafından Bağcılar’da inşa edilen Göztepe Spor Kompleksi’nde incelemelerde bulundu. Bakan Bak, içinde buz pisti, yüzme havuzu ve bowling salonunun da olacağı Spor Kompleksi’nin Kasım sonuna kadar bitirileceği müjdesini verdi.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, dün Bağcılar’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Bağcılar İlçe Kaymakamı Mustafa Eldivan, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, AK Parti İlçe Başkanı İsmet Öztürk,  Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ve Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun eşlik ettiği gezide Bakan Bak, önce Bakanlık tarafından Göztepe Mahallesi’nde yaptırılan Göztepe Spor Kompleksi’ne gitti. Bakan Bak, inşaatında sona gelinen spor kompleksinin içini dolaşıp çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı.

“Spor Kompleksi Kasım Ayı sonuna kadar bitirilecek”

Ziyaretini tamamlayan Bak, sosyal yaşamlarını zenginleştirmek amacıyla inşa edilen Göztepe Spor Kompleksi’nin Kasım Ayı sonuna kadar bitirileceğini söyledi.

5 bin 520 metrekarelik peyzaj, 3 bin 720 metrekarelik bina oturum alanı olmak üzere toplam 17 bin 170 metrekarelik alana kurulan Göztepe Spor Kompleksi’nde vatandaşlara otopark, buz pisti, yüzme havuzu, bowling salonu, restoran ve kafeterya hizmet verecek.

Bakan Bak ve beraberindekiler daha sonra Demirkapı Mahallesi’nde bulunan Bağcılar Belediyesi kapalı yüzme havuzunu ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Koca Yusuf İlkokulu bahçesine yaptırılan halı sahaları inceledi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek