Bağcılar

Engelli Fotoğrafçılar Tarihi Mekanları Görüntüledi

Engelli Fotoğrafçılar Tarihi Mekanları Görüntüledi

Bağcılar Belediyesi Engelsiz Fotoğraflar Atölyesi kursiyerleri dünyaca ünlü tarihi ve turistik mekanlara ev sahipliği yapan Sultanahmet ve Eminönü Yeni Camii çevresinde birbirinden güzel fotoğraflar çekti.

Bağcılar Belediyesi’nin, Birlikte Daha Güzel, sloganı ile hizmete sunduğu Hayatı Çek Projesi başarıyla devam ediyor. Mustafa Seven’le Engelsiz Fotoğraflar Atölyesi’nin kursiyerleri, Aydın Üniversitesi Fotoğrafçılık Bölümü öğrencileri ile Eminönü ve Sultanahmet’teki tarihi ve turistik mekanları ziyaret etti. Kursiyerler, gönüllü üniversite öğrencileri ile birlikte fotoğraf çalışması yaptı. Kursta öğrendiklerini uygulayan kursiyerler, birbirinden güzel görüntülere imza attı. Öğrencilerin çektiği fotoğraflar Engelliler Haftası’nda açılacak sergide fotoğraf meraklılarının beğenisine sunulacak.

“Engelliler Yeteneklerini İspat Etti”

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, engellilerin imkan sunulduğunda önemli başarılara imza attıklarını ve yeteneklerini ispat ettiklerini belirtti. Çağırıcı, bu amaçla düzenledikleri Engelsiz Fotoğraflar Atölyesi’ne katılan kursiyerlerin öğrendiklerini en iyi şekilde uygulamaya geçirdiklerini belirtti. Çağırıcı, başarılı kursiyerlerin çalışmalarından oluşan bir sergiyi de fotoğraf severlerin beğenisine sunacaklarını söyledi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek