Bağcılar

Ekmekçizade Törenle Hizmete Açıldı

İstanbul Fırıncılar Odası (İSTFO) Başkan Yardımcısı Nevzat Kodak’ın sahibi olduğu Ekmekçizade Unlu Mamuller, törenle hizmete açıldı. İSTFO Başkanı Erdoğan Çetin’in de katıldığı açılış töreni yoğun bir katılımla gerçekleşti.

İstanbul Fırıncılar Odası (İSTFO) Başkan Yardımcısı Nevzat Kodak’ın sahibi olduğu Ekmekçizade Bağcılar Demirkapı Mahallesi 1648 Sok. No: 4/A adresinde coşkulu bir törenle hizmete açıldı.

AAçılış törenine İstanbul Fırıncılar Odası (İSTFO) Başkanı Erdoğan Çetin, İSTFO eski başkanı Fahri Özer, İSTFO  Esenler Şube Başkanı  Mustafa Çiçek, Bayrampaşa temsilcisi Abdullah Yıldırım, Beylikdüzü temsilcisi Mustafa Işık, Güngören Şube Başkanı Ali Kemal Aslanbey, AK Parti Sultangazi İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Okay, sektörde faaliyet gösteren firma temsilcileri ile Kodak ailesinin dostları ve akrabaları katıldı.

Açılış töreninde bir selamlama konuşması yapan İstanbul Fırıncılar Odası (İSTFO) Başkanı Erdoğan Çetin, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Sektörün her geçen gün kalite ve hizmet anlayışını daha yüksek noktalara taşıdığını belirten Çetin, bütün sıkıntılara rağmen sektörün hızla geliştiğini ifade etti.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından ikramlar eşliğinde uzun süre sohbet eden katılımcılar, işletmeyi gezerek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek