Bağcılar

Bağcılar’da Askıda İftar

Bağcılar’da Askıda İftar 

Bağcılar’da Ramazan ayı boyunca her gün 22 mahallede kurulacak Bereket Sofralarında 100 bin ilçe sakini birlikte iftar yapma ayrıcalığını yaşayacak. Bu yıl da ihtiyaç sahipleri unutulmadı. İlçede yaşayan 10 bin ihtiyaç sahibi aileye gıda paketi yardımında bulunulacak ve bakıma muhtaç, engelliler ile ihtiyaç sahipleri de evlerine yakın restoran ve lokantalarda ağırlanacak.

DCIM100MEDIADJI_0034.JPG

Camilerde Ramazan Seferberliği

Bağcılar Belediyesi tarafından ilçe sakinlerinin ibadetlerini huzur içerisinde yapabilmesi için bu yıl da Ramazan ayı öncesi 24 kişilik ekiple ilçede hizmet veren 72 Cami’nin temizliği yapılıyor.

Tanınmış İsimler Etkinliklerde Konuşacak 

Etkinlik Alanı’nda düzenlenecek zengin içerikli sohbet programlarına katılacak olan ilahiyat, tarih, edebiyat, sanat ve sağlık gibi birçok alanda tanınan isim davetlilerle bilgi, birikim ve deneyimlerini paylaşacak.  Çocuklar da gölge oyunları, yarışmalar ve çeşitli etkinlikleri izleyerek hoşça vakit geçirecek.

Almanya Ve Kazakistan’da İftar Programı

Almanya’da kardeş şehir Hamm ve Ata yurdu Kazakistan’ın Almaata kentinde kurulacak iftar sofralarında gurbetçiler ve soydaşlarımızla gönül köprüleri kurulacak.

 

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek