Genel

BADER’in Konuğu Başkan Göksu oldu .

BADER’in Konuğu Başkan Göksu oldu .

Başakşehir Adıyamanlıar Derneği  aylık istişare toplantısına  Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik  Göksu  konuk oldu.

Merkezi Altınşehir Güvercintepe’de Bulunan Başakşehir Adıyamanlılar Derneği (BADER) her ay düzenledikleri istişare toplantılarına bu ayki onur  konuğu  Hemşerileri olan Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik  Göksu  oldu.

 

Program davetlileri arasında  ayrıca  yine hemşehrileri olan  AkParti Başakşehir  Belediye Meclis üyesi  Ahmet Melik,Akparti Adıyaman Milletvekili  Aday Adayı Mehmet Mete,CHP İstanbul 3. bölge Aday Adayı Sinan Ercan, AkParti ilçe başkan yardımcı Ramazan Öztürk ,Esenler Adıyamanlılar Dernek Başkanı Hüseyin Sevinçtekin,GERSOY-DER Başkan yardımcısı İsmail Kutlubay,Altınşehir dernekler birliği başkanı Bayram Kaya,Saadet partisi mahalle temsilcisi Şevket Korkut, Bağbaşı Dernek Başkanı  Ahmet Çelik birer selamlama konuşması yaptılar.

Adıyamanın Yöresel Sanatçılarından Baba kız Haşimve Gülistan Topdemir programdan erken ayrılmak zorunda kaldılar.

bader'e göksunun ziyaret IMG_4316

Selamlama konuşmaların ardından söz alan BADER  Başkanı Mehmet Özcan Açılış konuşmasında  Tevfik Başkanımız  bir Adıyamanlı  siyasetçi olarak  bizi gururla temsil ediyor ,Başkanlığını yaptığı Esenlerde oyunu yüzde elli artırarak tüm Esenlerin sevgisini kazanması  bizi onure ediyor. İnşallah gelecek seçimlerde  Büyükşehir Belediye Başkanı olarak da görürüz diyerek tüm katılımcılara teşekkür etti.

bader'e göksunun ziyaret IMG_4397

Son olarak söz alan Başkan Göksu, konuşmasında Adıyaman’da yaşayan farklı kültürlerden söz ederek, “Adıyaman’da hemen hemen Türkiye’de yaşayan bütün kültürlerin izleri vardır. Ancak kardeşliği en iyi sindiren ve yaşatan kent Adıyaman’dır” diyerek, hemşehrilerinin Türkiye’nin yüz akı olduğunu söyledi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top