Sultangazi

BADER İftarı’nda Gazze İçin Dua Edildi

Başakşehir Adıyamanlılar Derneği (BADER) DünAkşam verdiği iftar sonrası Dünyada zulüm gören tüm müslümanlar için dua edildi.

BADER İftarı’nda Gazze İçin Dua Edildi

Başakşehir Adıyamanlılar Derneği (BADER) DünAkşam verdiği iftar sonrası  Dünyada  zulüm gören tüm  müslümanlar için dua edildi.

Merkezi Altınşehir  Güvercintepe’de  bulunan Başakşehir Adıyamanlılar Derneği (BADER) kendi merkez binasında  Hemşerileri İle İftar yaptı.

İftar Öncesi Konuşma yapan BADER Başkanı Mehmet Özcan  yoğun ilgi gösteren katılımcılara teşekkür etti . Birlik beraberlik adına bu tür paylaşımlar çok güzel, dostlarımızla  birlikte iftar açmak dolayısıyla beni mutlu ediyor .dedi ve   İsraili kınayan sözler ile konuşmasına son verdi.

Ardından sırasıyla Başakşehir Meclis üyeleri Zeynel Yılmaz ,Ahmet Melik, Saadet partisi  Başakşehir İlçe Başkanı Yusuf Güşen, Başakşehir geçmiş dönem CHP Belediye Başkan Adayı Özgür Babadağ ve CHP sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Ali Acar Sultangazi belediye meclis üyesi İsmail Akkaya, MHP  Başakşehir İlçe Başkanı Aytekin Horasan,Adıyamanlılar Vakfı adına Ahmet Demir, Adıyaman İli İlçeleri Derneği Başkanı Şükrü Orak  Kahtalılar Derneği Başkanı Av.Ali Başli,Gergerliler  Derneği Başkanı Mahmut Özdemir,canbeyliler Dernek başkanı Abdulbaki Durmuş,sanatçılar derneği adına İbrahim Harikases  birer selamlama konuşması yaptılar.

İftar sonrası yapılan duada İsrail  kınandı müslümanlar için de dua edildi. O sırada kapının önünden  geçen Altışehirli gençler israili protesto yürüyüşü yaptı  BADERin kapısında çay içen  misafirler yürüyüş yapanları destekleyen sözlerle eşlik ettiler.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top