Sultangazi

BABDER Törenle Hizmet Açıldı

Şanlıurfa İli Siverek ilçesi Kapıkaya (Bab) Köyü ve Çevre Köyleri Sosyal Yardımlaşma Derneği (BABDER) Sultangazi 50. Mahallesi’nde törenle hizmete açıldı. Açılış kurdelesini AK Parti eski Milletvekili Metin Külünk, Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, ilçe protokolü ve Kapıkayalılar birlikte kestiler.

Şanlıurfa İli Siverek ilçesi Kapıkaya (Bab) Köyü ve Çevre Köyleri Sosyal Yardımlaşma Derneği (BABDER) 50. Yıl Mahallesi 2159 Sok No: 8/A Sultangazi adresinde törenle hizmete açıldı.

Açılış törenine AK Parti eski Milletvekili Metin Külünk, Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, belediye meclis üyeleri ve Kapıkayalılar katıldı.

Açılış töreninin ardından dernek merkezini geçen katılımcılar ikramlar eşliğinde uzun süre sohbet ettiler.

Programda bir selamlama konuşması BABDER Başkanı Abdurrahman Başaran, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan protokol üyelerine teşekkür etti. Yapacakları çalışmalar hakkında da bilgilendirmede bulunan Başaran, uzun yıllardır eksikliğini duydukları derneklerinin birlik ve beraberliklerini pekiştirerek güzel işlere imza atmaya vesile olacağına inandığını belirtti.

Daha sonra birer selamlama konuşması yapan protokol sivil toplum kuruluşlarının sosyal yaşamdaki önemine vurgu yaptılar ve hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ettiler.

Program çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top