İstanbul'daki Adıyamanlılar

Aydın ve Akel Adıyamanlılar Vakfını Ziyaret Etti

AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ve AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel Adıyamanlılar Vakfını ziyaret ederek burada vakıf yöneticileri ve hemşehrileriyle bir araya geldiler.

Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Sait Aybak  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, misafirlerine hoş geldiniz dedi. Aybak, 31 Mart Yerel seçimi Türkiye’nin geleceğine yön vermesi açısından son derece önemli olduğuna vurgu yaparak, genel seçimde olduğu gibi yerel seçimde de AK Partinin Adıyaman ve ilçelerinde büyük bir zaferle çıkacağına inandığını söyledi.

AKEL: “BİRLİKTE YOL YÜRÜYECEĞİZ”

Selamlama konuşmasını kendi öz geçmişi ile ilgili bilgiler vererek söze başlayan AK Parti Kahta Belediye Başkan adayı Engin Akel; Vakıf işi tıpkı belediye başkanlığı görevi gibi gönül işi olduğunu söyledi. Akel, “Adıyamanlılar Vakfımızın çalışmalarını gerçekten takdirle karşılıyorum. Adıyamanlılar Vakfı denince İstanbul’da ki Adıyamanlıların çatı konumundadır. Allah izin verirse 31 Mart da Belediye başkanlığına seçilirsem sürekli siz değerli hemşehrilerimizle istişare halinde olup, hep birlikte ortak akıl çerçevesinde güzel hizmetlere imza atacağız inşallah. Bu yolculukta birlikte yol yürüyeceğiz” diyerek, 31 Mart yerel seçimi için hemşehrilerden destek talebinde bulundu.

AYDIN: “PİRE İÇİN SAKIN YORGAN YAKMAYIN”

AK Parti hükumeti döneminde Adıyaman’a hak ettiği hizmetlerin geldiğini ifade eden AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın: “ 31 Mart Yerel seçimi en az genel seçim kadar önemli olduğunu ve ülkemizin istikrarı ve istikbali için de büyük bir ehemmiyet teşkil etmektedir. 20 yıldır aktif olarak siyasetin içerisindeyim hiçbir dönem Kahta da vatandaşların bu denli birbiriyle kenetlendiğine şahit olamadık. Engin Akel kardeşimiz bilgi birikimi ve tecrübesiyle Kahta için önemli bir figürdür. Kahta için önemli projeler hayata geçireceğine inancım tamdır. Adıyaman da hizmet çıtaların daha da yükselmesi için il ve ilçe adaylarımızın kazanması lazım. Aksi halde iktidarın gücünü arkasında hissedemeyen belediyeler başarılı olması imkansızdır. İstanbul da üç, İzmir de ise iki ilçenin belediye başkan adayının Adıyamanlı olması hepimiz için önemli bir zenginliktir. Bu zenginliğin değeri iyi anlaşılması gerekir. Birbirimizi ne kadar seversek, sarılırsak o kadar başarıya ulaşabiliriz. Ahmet Aydın’ın veya bir kardeşimizin hatası oldu diye pireye kızıp yorganı yakmayalım. Hep birlikte gönül köprüleri inşa etmek için çaba sarf etmeliyiz. Bu seçimde bir oy bile önemlidir” dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top