Güncel

Avcılar Belediyesi’nden Emre’ye Tıbbi Cihaz Desteği

Avcılar Belediyesi’nden Emre’ye Tıbbi Cihaz Desteği

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak, şehir magandalarının silahından çıkan kurşunlarla yaralanan, Gazeteci Bülent Çavuş’un oğlu Ahmet Emre Çavuş’u tedavi gördüğü hastanede ziyaret ederek, bağlı yaşamak zorunda kaldığı solunum cihazının teslimini gerçekleştirdi.

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak, Meclis Üyeleri ile birlikte, Ağustos ayında Gazi Mahallesi’nde çıkan bir kavganın yakınında bulunması ve kavgayla hiçbir ilgisi olmamasına rağmen şehir magandalarının silahından çıkan kurşunlarla boynundan vurularak ağır yaralanan 17 yaşındaki Ahmet Emre Çavuş’u tedavi gördüğü İstanbul Üniversitesi Cerrah Paşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde ziyaret etti. Ziyarette, Ahmet Emre Çavuş’un bağlı yaşamak zorunda kaldığı solunum cihazının teslimi gerçekleştirildi.

 

50 gündür yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren Ahmet Emre Çavuş’un ailesini hastanede ziyaret eden Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak, baba Gazeteci Bülent Çavuş ve Anne Zeynep Çavuş’a geçmiş olsun dileklerini iletti. Ahmet Emre Çavuş’un son durumu ile ilgili aileden bilgi alan Başkan Dr. Toprak; “Genç kardeşimizin biran önce sağlığına kavuşmasını diliyoruz” dedi.

 

Baba Gazeteci Bülent Çavuş ve Anne Zeynep Çavuş ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak’a teşekkür ettiler. Baba Bülent Çavuş, Baba Bülent Çavuş, Emre’yi vuranlar halen elini kolunu sallayarak dışarıda geziyorlar, bir an önce failin yakalanarak adalet karşısına çıkarılmasını istiyoruz. Bunu yapan kişinin yakalanması bize daha çok moral olacak” dedi.

kaynak: yenisoluk

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top