Siyaset

Av.Ali Acar’a Gösterilen yoğun ilgi

Av.Ali Acar’a Gösterilen yoğun ilgi

 

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Av. Ali Acar, Esentepe Mahallesinde açtığı Seçim İrtibat Bürosunda  Sultangazililerle  bayramlaşmasında  gösterilen yoğun ilgiden memnun oldu.

 

Bayramlaşma törenine; CHP Sultangazi İlçe Başkanı Ali Boztaş, İlçe yöneticileri,  meclis üyesi adayları, cem evi yöneticileri Sultangazi’de bulunan dernek başkanlarının yanı sıra bir çok vatandaş katıldı.

Bayramlaşma programında konuşan CHP Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Av. Ali Acar şöyle konuştu: “ Bir aile olarak bu ortamda sizlerle bayramlaşmak için bir araya geldik. Kendini bu ailenin bir ferdi olarak görüp katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Burada şahsımın sosyal demokrat yönünü temel alarak siyasete evet dediğim Cumhuriyet Halk Partisi’ne de destek verecek olan sizleri, varlığıyla duruşumun tescillenmesi bakımından bunun bir eylem olduğunu düşünüyorum. Yarının Sultangazisi için belediyeyi tescil edeceğiz. Umudum ve inancım odur ki sosyal demokratların yerel belediyecilikteki kalesi olan bu bölgeyi biz CHP olarak kazanacağız. Ben inandım sizlerin de inanmasını umut ederek bu yolda sizlerle devam edeceğiz. Tekrar teşekkür ederim. Hayırlı bayramlar dilerim. “ dedi.

Acar’ın ardından konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ali Boztaş da şunları söyledi “ Ali arkadaşımızı kutluyoruz ve kendisine başarılar diliyoruz. Sultangazi’de 3 aday adayımız var ama siz Adıyamanlı dostlarımızın bizim yanımızda oluşu bize güç vermiştir, güç katmıştır.4 yıldır burada siyaset yapıyoruz ve 4 yıldır mevcut belediyeyi zaman zaman eleştirmemize rağmen Sultangazi’de kaliteli siyasetçiler olarak tanınmaktayız. Bugün gelişen noktada kimsenin kalkıp Cumhuriyet Halk Partisinin süreci tıkayıp ve sürece katkı sunmayıp, gelişen noktaya bakıldığı zaman da Sultangazi’de yapılan hiçbir şey de yapılmamıştır.“ diyen Boztaş, Belediye Başkan aday adaylarıyla kaliteli bir yerel seçim ve yerel yönetim yapacaklarını ve 2014 30 Martta CHP’nin iktidarında yepyeni bir Sultangazi’yi, yaşanabilir bir Sultangazi’yi birlikte inşa edeceklerinin de sözünü verdi. Ve yapacakları her projede halkın imzası ve katılımı olacağını da belirtti ve ardından da herkesin bayramını kutladı.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top