Genel

Aşkopat Galası’na Doping Çiğköfte Damgasını vurdu

Aşkopat Galası’na Doping Çiğköfte  Damgasını vurdu

Başrollerini Doğuş,Afrikalı Ali,Yıldız Asyalı ve Teoman Gelmez’in  paylaştıkları  Aşk,Komedi,Macera dolu bir film olan Aşkopat’ın galası önceki gün Profilo AVM yapıldı.

aşkopatIMG_4115

Aşkopat galasına Erkan Petekkaya,Latif Doğan,Alişan,Ferman Toprak yanısıra  Merkezi Sultangazi’de bulunan Çiğköfteciler Derneği (ÇİĞDER)  yönetim kurulu Başkanı Ömer Turan ve Üyeler Sait Aybak ,Osman Yaşar,Veysi Akıncı,ŞükrüAlpaydı,Derviş Yaşar,Osman Athan katıldı.

askopat_filmi_gala_001_48298_4353841

Aşkopat sinema filmine sponsor olan aynı zamanda  kısa bir  rol  alan Doping çiğköfte yönetim kurulu başkanı Mehmet Kamar Galada  1500 adet  hediye kutusunda  Doping çiğköfte ikram etti.

Filmin başrollerinden Radyocu Afrikalı Ali Edirne’de bir ayda çektiklerini söyleyerek “Ama bu süre benim 21 yıllık radyoculuk kariyerimle eşdeğerdi. Oyunculuk çok zor bir meslekmiş. En büyük desteği dostum Erkan Petekkaya’dan aldım” diye konuştu. Şarkıcı  Doğuş özel bir şey yaptıklarını söyleyerek “ sonuç gişeye nasıl yansıyacak merakla bekliyoruz. Ben oyunculuğa da devam etcem hatta yönetmenlikte aklımda olan birşey” dedi.

Doğuşun geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturduğu Azeri eşi  Xosqedem Hidayetqizi filmi eşiyle beraber izlediklerini söyleyerek “ Doğuş bu kadar muhteşem şarkılar yazıyorsa oyunculuğu da muhteşem olur zaten. Ben çok beğendim” dedi.

Galaya katılan Alişan Mehmet Akbay ve Afrikalı Ali’nin müzik hayatında çok önemli isimler olduğunu belirterek “Ali Ağabey’e oyunculuk çok yakışmış. Bıyıklarda çok yakışmış. Sinema eleştirmeni değilim ama frağmandan gördüğüm kadarıyla çok güzel bir film olmuş” Aşk için yaptığınız bir çılgınlık oldumu sorusuna Alişan “ var ama bu söylenmez. Zaten kimse beni aşk konusunda örnek almasın. Ben sınıfta kaldım” diye konuştu.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top