Arnavutköy

ARADER’den 300 İhtiyaç Sahibine Yardım Kolisi

Arnavutköy Adıyamanlılar Derneği (ARADER) Ramazan ayında da ihtiyaç sahiplerini unutmadı. Hazırlanan 300 kumanya paketini ihtiyaç sahiplerine ulaştıran ARADER yönetimi, ‘Amacımız hayırseverlerle ihtiyaç sahipleri arasında bir köprü olmaktır’ dedi.

Arnavutköy Adıyamanlılar Derneği (ARADER) bu yılda Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam ediyor. Başkan Bekir Memiş ve ekibinin birlikte organize ettikleri yardımlar ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

300 ihtiyaç sahibine dernek yönetimimizin katkılarıyla hazırlanan yardım kolilerini ulaştırmaya devam ediyoruz diyen Başkan Bekir Memiş, “Ramazan ayının ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyoruz. Bu ayda yapılan yardımların farklı bir anlamı var. Tabi ki dernek olarak bütün yıl boyunca ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya gayret ediyoruz. Ama Ramazan ayının feyzi ve bereketi başka. On bir ayın sultanı olan Ramazanı Şerifi hakkıyla yaşamak ve ihtiyaç sahibinin derdi ile dertlenmek ümmet olarak bizim asli vazifemiz. Bize bu hizmeti nasip eden Rabbimize sonsuz hamdü senalar olsun” dedi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek