Arnavutköy

ARADER Düzenlediği Gecede Hemşerilerini Ağırladı

Arnavutköy Adıyamanlılar Derneği (ARADER)’in düzenlediği birlik ve beraberlik gecesine Adıyamanlı STK temsilcileri ve iş adamları bir araya geldiler. Yaman Adıyaman ve Hüseyin Ekinci’nin türküleriyle geceye eşlik ettiği gece renkli görüntülere sahne oldu.

Arnavutköy Adıyamanlılar Derneği ve İş adamı Lütfü Sav’ın birlikte organize ettiği gecede Adıyamanlı STK Başkanları, iş adamları ve doktorları bir araya geldiler. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği gecede sohbet eden katılımcılar, Yaman Adıyaman ve Hüseyin Ekinci’nin seslendirdiği türkülere eşlik ettiler.

Geceye Adıyaman Dernekler Federasyonu Başkanı Hüseyin Sevinçtekin,  Adıyaman Spor Kulübü Başkanı Sait Aybak, Anadolu Yakası Adıyamanlılar Dernek Başkanı Sabri Baltacı, Başakşehir Adıyamanlılar Derneği Başkanı Bilal Tatar, Dumlu Köyü Dernek Başkanı Hüseyin Kurkut, ASİAD Kurucu Dernek Başkanı Ömer Yıldırım, Tüm Canbeyliler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş, Doç. Dr. Halil Arı, Doç. Dr. Cihat Tatar ve Adıyamanlı iş adamları katıldı.

Programda birer selamlama konuşması yapan protokol bu tür etkinliklerin önemine vurgu yaptılar. Birlik ve beraberlik mesajlarının da verildiği konuşmalarda Adıyaman tanıtım günleri için yapılan hazırlıklardan bahsedildi.

Konuşmaların ardından ikramlar eşiğinde Yaman Adıyaman ve Hüseyin Ekinci’nin seslendirdiği türkülere eşlik eden katılımcılar müzik dolu bir gece yaşadılar.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek