Siyaset

Altunay,En fazla oyu İsmetpaşa’dan alacağımızı garanti ediyorum

Altunay,En fazla oyu İsmetpaşa’dan alacağımızı garanti ediyorum

akpartiismetpasa acilis 01

AK Parti Sultangazi Seçim Koordinasyon Merkezi İsmetpaşa Mahallesi’nde 11. seçim irtibat bürosunun açılışını gerçekleştirdi. Açılış töreninde bir konuşma yapan AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Cahit Altunay, yapılan hizmetlerden bahsederek, ‘Bu hizmetler büyük adamların, büyük partilerin işidir’ dedi.

AK Parti Sultangazi İlçe teşkilatı Sultangazi Belediye Başkan Adayı Cahit Altunay ile saha çalışmalarını gece gündüz devam ettirirken, SKM’de yeni irtibat bürolarını açarak gençlik ve kadın kollarının buralarda programlar düzenlemesine yardımcı oluyor. İlçe genelinde şimdilik 10 tane seçim irtibat bürosu açan SKM, 11 büroyu İsmetpaşa Mahallesi’nde hizmete açtı.

İrtibat bürosunun açılış törenine AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av. Murat Atım, Belediye Başkan Adayı olan mevcut belediye başkanı Cahit Altunay, SKM Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, Belediye Meclis Üyesi adayları, muhtar adayları, İlçe yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

 

Açılış töreninde kısa bir selamlama konuşması yapan AK Parti Sultangazi Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, sahada yapılan çalışmalarda karşılaştıkları tablonun müthiş olduğunu ifade etti. AK Parti Belediyelerinin başarılarından bahseden Yiğitoğlu, bu başarı millete aittir dedi.

Altunay,En fazla oyu İsmetpaşa’dan alacağımızı garanti ediyorum

AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı  Cahit Altunay, İsmetpaşa Mahallesi’nde her zaman büyük bir coşkuyla karşılandıklarını söyleyerek bu ilgiden dolayı İsmetpaşa Mahalle sakinlerine teşekkür etti. Geçen seçimlerde olduğu gibi bu seçimlerde de en fazla oyun İsmetpaşa’dan çıkacağını garanti ediyorum diyen Altunay, ‘Mahallede elimizin değmediği bir karış yer kalmadı. Yapacak işlerimiz tabiî ki bitmedi.  3 Tane sağlık ocağı bu dönemde hizmete girdi. 2 Olan okulumuzu dörde çıkardık. Yeni dönem içinde 2 okul yeri şu anda hazır. İnşallah İsmetpaşa’yı liselerle de buluşturacağız’  diyen Altunay mahalle ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Bu hizmetler büyük adamların büyük partilerin işi

Hizmet bizim işimiz. Sizlerin talebi üzerine kültür merkezinin de içinde bulunduğu gençlik merkezi ve polis karakolu yeni dönemde  yapacağımız hizmetlerden bir kaçı. Arzumuz  gençlerimiz eğitim için mahalle dışına çıkmasın. Sadece üniversite için dışarıya gitsin. İlçemizde üniversite için büyük bir alan ayırdık, ama meslek yüksek okulu için çalışmalar başlattık. İnşallah önce meslek yüksek okulu açılacak.’ Diyen Altunay, ilçeyi ikiye ayıran tramvayın yer altına alınacağı ve Vezneciler- Habipler arasında metro yapılacağının sözünü Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaşın verdiğini ve bu metronun hava alanına bağlanmasıyla ulaşımın uluslar arası bir hal alacağını söyledi. Altunay, ‘Bu hizmetler büyük adamların büyük partilerin işi. Öyle konuşmakla ben yaparım demekle olmuyor.  O projeye bütçe ayıracaksın, geceyi gündüze katarak çalışacaksın  takip edeceksin. Ama içinde hiçbir sevgi olmazsa bunlar olsa da olmaz. Bizim gibi 1 liraya 10 liralık iş yapacaksın.  Ama öyle zihniyetler de var ki 10 liram kasada dursun 1 liralık hizmet yapayım zorlanmayayım da diyenler var.  Bu millet bunları çok iyi tanıyor. Çok zamanda az iş yapanlarla az zamanda çok iş yapanları bu millet çok iyi biliyor’ diyerek ekonomik gelişmelere enflasyonun tek haneli rakamlara çekilmesi başarısından bahsetti.

Aldığımız her oyun bu ilçeye hizmet olarak geri döneceğinin sözünü veriyorum

İlçede yapılan ve seçim öncesi açılacak hizmet tesislerinden bahseden Altunay, bir çok projenin bittiğini ama açılışlarını seçimden sonra yapacaklarını çünkü çok biten projemiz var her hafta bir tane açsak seçim öncesi yetişmez dedi. Aldığımız her oy bu ilçeye hizmet olarak geri döneceğinin sözünü veren Altunay,  bu seçimlerden  daha güçlü çıkacak AK Partinin yapılan iftiralara karşı verilecek en büyük cevap olacağını söyledi.

akpartiismetpasa acilis 02

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av. Murat Atım, bu yerel seçimlerin yerel yönetimleri almak için değil milletin iradesinin sandıkta AK Partiye sahip çıkmasının göstergesi olacağını ve bu bilinçle çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Sultangazi’yi İstanbul’da AK Parti’nin en güçlü olduğu ilçe haline getirmek için gece gündüz çalıştıklarını söyleyerek, bu yola gönül vermiş olanlarında bu bilinçle çalıştıklarını söyleyerek emeği geçen herkese canı gönülden teşekkür etti.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top