Sultangazi

Altunay ve Atım, İsmetpaşa ve Cebeci’de Erdoğan’a Oy İstedi

Sultangazi Belediye Başkan Esnaf Ziyareti

Altunay ve Atım, İsmetpaşa ve Cebeci’de Erdoğan’a Oy İstedi

Altunay ve Atım, İsmetpaşa ve Cebeci’de Erdoğan’a Oy İstedi. 0 Ağustos’ta 1. Turu gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine sayılı günler kala partilerin ilçe teşkilatları çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Ak Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı, Belediye Başkanı Cahit Altunay ve ekibi ile birlikte her gün farklı bir mahallede esnaf ziyaretlerine devam ediyor. 05 Ağustos’ta ki ziyaretlerin adresi Eski Edirne Asfaltının Cebeci ve İsmetpaşa Mahallelerinde kalan kısımları oldu. Ak Partililer Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan‘a destek istedi.

Cebeci Mahallesinde yer alan kısımda Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av. Murat Atım ve İlçe Teşkilatı, İsmetpaşa mahallesinde kalan kısımda ise Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Ekibi ziyaretlerde bulundu.

Cahit Altunay Dönerci Oldu

Esnaf ziyaretlerinde yoğun ilgi ile karşılanan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, ziyaretler esnasında girdiği bir lokantada eline döner bıcağını alarak döner kesti. Başkan Altunay Yarım ekmek arasına doldurduğu döneri kızı Berna Altunay‘a 5 liraya sattı. Berna Altunay ise döneri Suriyeli bir çocuğu verdi.

 

Foto/Haber ; Muhammed IŞIK

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top