Genel

Altunay ; Bu Başarı Hepimizin Başarısıdır

Sultangazi AK Parti yerel seçim çalışmaları kapsamında Cebeci Mahallesi seçim irtibat bürosunun açılışını yoğun bir katılımla gerçekleştirdi. Açılışta bir konuşma yapan Sultangazi Belediye Başkanı ve AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Cahit Altunay, ‘’ Bu dönem  Sultangazi’yi İstanbul’un güzel ilçeleri arasına sokmak için gayretlerimizi artıracağız ‘’ dedi.

ak_parti_cebeci_acilis_01

 

AK Parti Sultangazi İlçe teşkilatı, mevcut Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın adaylığının kesinleşmesi ile birlikte hızlı bir çalışma temposuyla yerel seçimlere hazırlanıyor. Hafta içinde iki mahallede seçim irtibat bürosunu açan Sultangazi AK Parti, üçüncü seçim irtibat bürosunun açılışını Cebeci Mahallesi’nde gerçekleştirdi.

Açılışa AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av. Murat Atım, AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Cahit Altunay, AK Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı SKM Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, İlçe yönetim kurulu üyeleri, Cebeci Mahalle teşkilatı ve çok sayıda partili katıldı.

Açılışta bir selamlama konuşması yapan, AK Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı SKM Başkanı Süleyman Yiğitoğlu,  katılımcıları selamlayarak seçim irtibat bürosunun açılışında emeği geçen herkese teşekkür ederek hayırlara vesile olmasını diledi. Cahit Altunay’ın yaptığı hizmetlerle bir marka olduğunu söyleyen Yiğitoğlu, 30 Mart sonrasına daha büyük bir zafer kazanmak için sıkılmadık el bırakmamaları gerektiğini söyledi.

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve AK Parti Sultangazi Belediye Başkan adayı Cahit Altunay, katılımcıları selamlayarak, açılan irtibat bürosunun hayırlı uğurlu olmasını diledi. Her geçen gün Başbakan Recep Tayyip Tayyip Erdoğan’a olan ilgi ve sevginin arttığını söyleyen Altunay, işini hakkıyla yapan Başbakanın dik duruşuyla bu sevgiye layık olduğunu ifade etti.  Geçen seçim dönemine de değinen Altunay, ‘’ Geçen seçimler de bizlere neler yapacaksınız diyenlere cevabımız biz sizlere söz vermiyoruz, biz dürüst çalışmayı vaad ediyoruz, biz ilçemiz için gecemizi gündüzümüze katarak emek vereceğimizi söyledik, vatandaş bize güvendi ve böyle kazandık. Ama projelerimizle ilgili bir kitapçık bastırmıştık ve vatandaşlar siz bunları yirmi yılda yapın bu bize yeter demişlerdi.  Bende demiştim ki bizlere 20 yıl iktidar hazır. O kitapçıktaki hizmetleri yerine getirdik. Bir hedef koyduğumuzda o hedefe ulaşmak için çalışmamız gerektiğini biliyorduk ve çalışarak hedefe ulaştık. Bu başarı hepimizin başarısıdır. ‘’ dedi. Tek başına başkan ve ekibinin bu işleri yapamayacağını söyleyen Altunay, sizlerin desteği ve emekleri olmasaydı bu hizmetleri yapamazdık şeklinde konuştu.

Bu dönemin daha zorlu geçeceğini söyleyen Altunay, vatandaşlardan desteklerini devam ettirmeleri gerektiğini ifade etti. İstanbul genelinde AK Partinin en güçlü olduğu 4 ilçe olduklarını söyleyen Başkan Altunay, neden birinci olmayalım bu potansiyel bizde var, hep birlikte çalışıp İstanbul’da ilk sırayı alalım dedi.

Sultangazi’de kazanamama diye bir sıkıntımız yok

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av. Murat Atım, AK Partinin seçimden seçime çalışan bir parti olmadığını bu tür esnaf ziyaretlerini yıl içerisinde de yaptıklarını söyleyen Atım, Sultangazi’de kazanamama diye bir sıkıntımız yok. Herkes biliyor ki Sultangazi’de belediye Başkanımız Cahit Altunay yeniden başkandır.  Buradaki amacımız çıtayı yükseltmektir, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımıza katkı sunmaktır diyen Atım, kimsenin rehavete kapılmaması gerektiğini söyledi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top