Alidam Derneği Görkemli Bir Törenle Hizmete Açıldı

Adıyaman İli Kahta İlçesi Alidam Köyü Kültürel ve Sosyal Dayanışma Derneği’nin Uğur Mumcu Mahallesi’nde hizmete giren dernek merkezinin açılışı miting havasında gerçekleşti. Belediye Başkan Adayları ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın’ın katıldığı açılış törenine Adıyamanlılarında yoğun ilgi gösterdiler.

Uğur Mumcu Mahallesi’nde  Birlik Camii yanında açılan Alidam Köyü Derneği’nin açılışı görkemli bir törenle gerçekleştirildi.

Açılış Törenine AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun, CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Haluk Bozkurt, Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aydoğan, AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel, STK temsilcileri, belediyem meclis üyeleri, meclis üyesi adayları, muhtarlar, muhtar adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından ikramlar eşliğinde sohbet eden katılımcılar hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Programda bir selamlama konuşması yapan Adıyaman İli Kahta İlçesi Alidam Köyü Kültürel ve Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Bektaş, davetlerine icabet ederek açılışa katılan ve çiçek ve mesaj göndererek yanlarında olan dostlarına teşekkür etti. Yıllardır özlemini çektikleri derneklerini kurduklarını ifade eden Bektaş, yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

Daha sonra birer selamlama konuşması yapan AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun, CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Haluk Bozkurt, Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aydoğan, AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Sivil toplum örgütlerinin önemine vurgu yapan konuşmacılar, projelerinden bahsederek destek istediler.

Program sohbetler ve çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir