Genel

Alıçözü Dernek gecesinde müjde verildi.

Alıçözü Dernek gecesinde müjde verildi.

Tokat İli Zile İlçesi Alıçözü Köyü Derneği, 4. Dostluk ve Dayanışma Gecesi Düzenledi.

Tokat Alıçözü  derneği gecesi 2

Tokat İli Zile İlçesi Alıçözü Köyü Derneği’nin Grand Paris’te düzenlemiş olduğu geceye yüksek protokol, çok sayıda misafir ve basın mensupları katıldı. Düzenlenen geceye yoğun ilgi gösteren misafirler güzel bir gece geçirdi.

Gece Dernek Başkanı Haydar Başar’ın konuşması ile başlarken, Başar: bizleri kırmayıp davetimize icabet eden Sayın Protokolümüze, değerli misafirlerimiz ve basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum dedi.  bir dernek mülkümüz  olması için çok çalıştık çabaladık  final olarakta gece düzenledik Gecemiz amacına  ulaştı derneğimizin mülkünü aldık artık  yeni yerimizde  buluşacağız  emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi

Başkan Başar’ın konuşmasından sonra müzik eşliğinde ikramlara başlandı. İkramlar yapıldıktan sonra, Kenan Şengül, Rıza Gökçe ve Sürpriz sanatçılar sahne aldı.

Geceye katılan CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı, Av. Ali Acar’a plaket takdim edildi. Acar’ın plaketini Tokat eski milletvekili Selami Şahin takdim etti.

Kısa bir konuşma yapan Av. Ali Acar: Sevgili Tokat Alıçözülü yoldaşlarım, değerli hemşerilerim öncelikle bu dayanışma gecesini bize düzenleyen Değerli Başkanımız Sayın Haydar Başar Bey’e teşekkür ediyorum  yeni dernek  merkeziniz hayırlı olsun  hayırlara vesile olsun  dernekçiliğin nasıl meşakatli olduğunu  biliyorum 2 yıl dernek yöneticiliği yaptım halı hazırda ilçemin federasyon başkanıyım  şu  anda bir yola çıkmışız bu yolda desteklerinizi bekliyorum  dedi

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top