Genel

Ali Çetin Güven Tazeledi

Ali Çetin Güven Tazeledi

SS Sincik Gönüllüleri  Yapı Kooperatifi 1. Olağan Kongresini  14.09.2014 Pazar Günü Adıyamanlılar Vakfında gerçekleştirdi. Kongreye tek liste ile giren mevcut başkan Ali Çetin ve ekibi güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Geçtiğimiz yıl kurulan SS Sincik Gönüllüleri  Yapı Kooperatifinin kurulduğu günlerde  100 olan üye sayısı bir yıl içerisinde beklenenin üzerinde artmış ve 305’e ulaşmıştı. Üye sayısıyla ile birlikte yatırımlarrını artıran kooperatif 1. Olğan Kongresi’ni Adıyamanlılar Vakfında gerçekleştirdi.,

Sabah saatlerinde kahvaltı ile başlayan kongre, açılış ve yoklamanın ardından okunan İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından divan heyetinin seçilmesiyle devam etti. Divan başkanlığına mütevelli heyet başkanı Cemil Keskin , başkan yardımcılığına Yunus Kartal seçildi.

2013 Yönetim kurulu, denetim kurulu faaliyet raporunun okunması ve ibrasının ardından kongrede yarışacak  listeler divan heyetine sunuldu. Kongreye tek liste ile giren mevcut Başkan Ali Çetin ve ekibi oylama sonucunda güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Oylamanın ardından bir teşekkür konuşması yapan Başkan Ali Çetin, kendilerine gösterilen güvenden dolayı yönetim kurulu adına üyelere teşekkür ederek bu güvene layık olmak için canla başla çalışacaklarını söyledi. Yapılan yatırımlar hakkında kısa bir bilgilendirmede bulunan başkan Çetin, tüzükte yapılan bazı değişiklikleri üyelerin  oyuna sundu.

Oylama sonucunda  üye aidatları belirlenirken, üye sayısının daha fazla artmaması konusunda karar alındı.

Kongre dilek ve temennilerin belirtildiği kısa konuşmaların ardından sona erdi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top