Sultangazi

Ali Acar’dan Teşekkür Kahvaltısı

Av. Ali Acar Sultangazi kent ormanın çamlık kafe de verdiği kahvaltıda ilçe örgütüne yüklendi

Ali Acar’dan Teşekkür Kahvaltısı

 

Geçtiğimiz günlerde yapılan  yerel Seçimlerde CHP Sultangazi  Belediye Bakan Adayı Olan  Av.Ali Acar kendisi ile birlikte yürüyen  yol arkadaşlarına teşekkür etmek ve bu yolda devam edeceğini bildirmek amacıyla sultangazi kent ormanı çamlık kafe’de kahvaltı da bir araya geldi .

ali-acar-kahvaltı-kent-ormanı135-_MG_2990

güzel bir pazar sabahı mekan ‘da Sultangazi Kent Ormanı çamlık kafe olunca kahvaltıya  beklenilen üstünde katılım oldu. kafe personeli  gelen misafirlere sıkıntı yaşatsa da daha sonra toparladı gelen  yüzlerce partililere kahvaltı yetiştirmeye çalıştılar.

Meclis Üyesi ve geçen dönem Meclis üyesi Adayları partililer ve Ali Acar’a destek olan akrabaları dostlarının katıldığı Sunuculuğunu   program yapımcısı Yusuf Özpolat takdimi ile başlayan programda  söz alan  Av. Ali  Acar teşekkür konuşmasının ardından yerel basına demeç veren  CHP  Sultangazi İlçe Başkanı Ali Boztaş’a itham ederek eğer bu başarısızlık işe  ilçe örgütünün başarısızlığıdır hepimiz ilçe örgüt üyesiyiz. bu şekilde demeçler vermesini anlamıyorum biz teslim olmayacağız bundan sonrada çalışmalarımıza  sultangazi’yi kazanana kadar devam edeceğiz şeklinde sözlerine devam etti.

Ardından Söz Alan CHP İstanbul İl Başkan yardımcısı Olgun Çelik konuşmasında birlik içinde varlık içinde  geliyoruz oylarımızı artırarak geliyoruz yılmadan çalışarak hakkettiğimiz yere geleceğiz bunlar bizi yıldıramaz teslim olmamalıyız  şeklin de devam etti.

Daha sonra söz alan Gazi Cem Evi Dedesi Veli Gülsoy’da ilçe örgütüne  partinin içinde partinin aleyhine çalışanları da temizleme zamanı geldi gibi sözler ile topa tuttu .

daha sonra Pir Sultan Abdal  cemevi derneği başkanı Zeynel Odabaşı, Küçükköy Esnaf odaları başkanı Erkan Kaya, Adıyamanlılar Dernek Başkanı Mehmet Deniz, Adıyaman Gergerliler Dernek Başkanı Mahmut Özdemir , kadın kolları başkanı Yeliz Kaya , SYK başkanı Hıdır Karataş ,birer teşekkür konuşması yaptılar.

program daha sonra  öğlen saatlerine kadar çay sohbeti ile devam etti.

KAHVALTI İLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top