İstanbul'daki Adıyamanlılar

AKYAD’dan Aybak’a Hayırlı Olsun Ziyareti

AKYAD’dan Aybak’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği (AKYAD) Başkanı Ahmet Süt  ve yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz ay Adıyamanlılar Vakfı Başkanlığına getirilen Sait Aybak’ı iş yerinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Battalbey Grup Yönetim Kurulu Başkanı olan Sait Aybak, geçtiğimiz aylarda Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanlığına getirilmişti.  Adıyamanlı STK temsilcilerinin Sait Aybak ‘a hayırlı olsun ziyaretleri devam ederken bu kapsamda AKYAD yönetimi bir hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Misafirlerini kapıda karşılayan Başkan Sait Aybak’a vakıf komisyon üyesi Tayfun Ayaz eşlik etti.

AKYAD Başkanı Ahmet Süt ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Aybak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. AKYAD’ın  Adıyamanlı STK’lar arasında örnek gösterilecek bir çok projeye imza attığını söyleyen Aybak,  birlik içerisinde yapılacak her çalışmanın başarıya ulaşacağını belirtti.

Dernek adına  hayırlı olsun dileklerini ileten AKYAD Başkanı Ahmet Süt, Adıyamanlılar Vakfı’nın Sait Aybak başkanlığında  büyük ve güzel işleri başaracağına inandığını ve toplum faydasına olan her projenin destekçisi olacaklarını söyledi.

Bir süre sohbet eden heyet, yapılacak projeler konusunda da istişarelerde bulundular.

Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Sait Aybak, ilk olarak tüm hemşehrileriyle bir araya gelerek istişarelerde bulunmayı istediğini belirtti ve bu açıdan AKYAD yönetiminin ziyaretini çok anlamlı bulduğunu ifade etti.

Ziyaret çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top