Sultangazi

AKYAD  Yol Haritasını Belirledi

AKYAD  Yol Haritasını Belirledi

Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği (AKYAD) aylık olağan toplantısını Aden Boğazköy  Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirdi. Açık havada düzenlenen yemekli toplantıda istişarede bulunan yönetim kurulu üyeleri, uzun süredir hazırlık aşamasında olan projelerinin yakında hayata geçirileceği müjdesini verdiler.

Geçtiğimiz yıl kongrede AKYAD başkanlığına seçilen Ahmet Süt, komisyonları oluşturduktan sonra aralıksız çalışmalara başlamıştı. Kongrede gelecek yıllarda daha büyük projelere imza atacaklarını söyleyen Süt, bazı projeleri hayata geçirmek için dernek merkezini taşıma kararı almıştı.

Aden Boğazköy  Sosyal Tesisleri’nde yapılan toplantıda bir konuşma yapan Başkan Ahmet Süt, yol haritasını çizerek,  yapılan görüşmeler sonrasında planlanan projelerin hangi aşamada olduğunu anlattı.

Yönetim kurulu üyelerinin istişaresi sonrasında bir açıklama yapan Ahmet Süt, eski dernek merkezinin hayata geçirecekleri projeler için yetersiz olduğunu bu yüzden yeni bir yere ihtiyaç duyduklarını söyledi. Çok yakın zamanda Sultangazi için önemli bir projenin müjdesini vereceklerini ifade eden Süt, “Sırayla projelerimiz hayata geçirecek ve daha aktif, daha farklı bir dernekçilik anlayışıyla hareket edeceğiz” dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top