Sultangazi

Aksiyon dizi ‘İntikam Peşinde’nin Galası Pusula Cafe’de Yapıldı

Aksiyon dizi ‘İntikam Peşinde’nin Galası Pusula Cafe’de Yapıldı

Cine Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu filmin yönetmeni Mesut Çetin’in yazdığı ‘İntikam Peşinde adlı aksiyon dizinin galası Pusula Cafe’de gerçekleştirildi.

Yönetmenliğini Mesut Çetin’in, başrollerini Mehmet Ali Tuncer, Davut İnce ve Kartal Uğur Karakuş, Zuhal Öztürk  gibi değerli oyuncuların üstlendiği İNTİKAM PEŞİNDE’de bir Uzakdoğu spor hocasının yeraltı dünyasının baronlarıyla yaşadığı sıra dışı maceralar konu ediliyor.

Çekimlerinin büyük bir bölümü Sultangazi ve Arnavutköy’de gerçekleştirilen İntikam Peşinde dizisi Youtube’da yayınlanacak.

Pusula Cafe’de gerçekleştirilen galada katılımcılardan tam not alan dizinin özellikle dövüş sahnelerini çok başarılı bulan film eleştirmenleri, dizinin ikinci bölümünü merakla beklediklerini ifade ettiler.

İlk bölümde konuya giriş yaptıklarını ifade eden yönetmen Mesut Çetin, daha sonraki bölümlerin aksiyon dolu olacağını ve Uzakdoğu sporlarında ülkenin başarılı isimlerine yer vereceklerini belirtti. Galanın yapıldığı Pusula Cafe’nin konseptini çok beğendiğini belirten Çetin, dizinin ilerleyen bölümlerinde bu mekanı kullanmak istediğini ifade etti.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top