Sultangazi

Akpınar’dan Yaşlılara Özel Projeler

Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hasan Akpınar ve ekibi Gazi Mahallesi ve Yunus Emre Mahallesinde esnaf ziyareti yaptı.

Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hasan Akpınar Gazi Mahallesinde esnaf ziyareti yaptı.

Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hasan Akpınar ve ekibi Gazi Mahallesi ve Yunus Emre Mahallesinde esnaf ziyareti yaptı. Vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaşan Akpınar “Saadet Kazanınca Sultangazi Kazanacak” dedi.

Esnaf ve Vatandaşlardan Tam destek sözü alan Akpınar, Yunus Emre Mahallesi parkında karşılaştığı emekli ve yaşlı vatandaşlarla hasbihal etti. Emekli bir amca “Erbakan olmasaydı şimdi camii önlerinde hepimiz dileniyorduk” deyince Akpınar da Şöyle Konuştu “Bu Parti Erbakan’ın  Partisi Merhum Liderimiz Necmettin Erbakan’ın  izinden gidiyoruz. Milli Görüş çizgisinde gidiyoruz biz yerel iktidarı desteklerinizle alırsak eğer biz değil siz kazanmış olacaksınız.

Büyüklerimiz İçin Projelerimiz Var Hem de Özel Projeler.Öncelikle, EMEKLİ ve YAŞLILARIMIZA KOORDİNASYON MERKEZİ KURACAĞIZ

Emekli ve yaşlılarımıza daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için belediye bünyesinde özel merkezler açacağız.

_DSC0961

SAYGI ve ŞEFKAT EVİ

Sultangazili yaşlı büyüklerimizi istedikleri an gidebilecekleri barınmadan yeme içmeye sağlıktan sosyal faaliyetlere kadar birçok hizmet alabilecekleri yaşam alanları oluşturacağız.

Modern zamanların en büyük sıkıntılarından biri olan ama medeniyet değerleriyle ters olması hasebiyle pek fazla dillendirilemeyen problemlere çözüm olabilmeyi amaçlayan bu projemizle elimizden geldiğince SAYGI ve SEVGİ İLE YAŞLILARIMIZI KUCAKLAYACAĞIZ inşallah.

Ayrıca Yaşlılarımıza Evinde Ücretsiz Hizmet Vereceğiz.

Kuaför ve Temizlik Kişisel İhtiyaçlardan Sağlık Hizmetlerine Kadar Bir Çok Konuda Muhtaç Büyüklerimize Evinde Özel Hizmetler Sunacağız.

EMEKLİ EL SANAT ATÖLYELERİ

İlçemizdeki Emekli ve Yaşlılarımızın Boş Vakitlerini Değerlendirebilmeleri için El sanatları Atölyeleri Açacağız Bu Atölyelerde Ürettikleri Ürünleri Kermes Gibi Etkinliklerle Satışa Sunacak ve Geçimlerine Katkılar Sunacağız İnşallah Böylelikle Sultangazili Emekli ve Yaşlılarımızı Maaşlarına Muhtaç Bırakmayacağız.

Emekli ve Yaşlılardan Tam Destek Alan Akpınar İnşallah Güzel Bir Sultangazi’yi hep birlikte kuracağız” dedi.

_DSC0943

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top