Genel

Akkaya ;”Ben Av.Ali Acar’ın Yanındayım”

 

 Akkaya ;”Ben Av.Ali Acar’ın Yanındayım”

Geçtiğimiz  aylarda AK PARTi’den Belediye Meclis üyeliği İçin Aday Adaylığını açıklayan Adıyamanlı işadamı İsmail Akkaya  neden CHP’ye geçtiğini Açıkladı.

Biz bir aileyiz tabî ki Ali Acar’ın yanında olacağım

Bir haber sitesinin  İsmail Akkaya AKPARTi’limi Yoksa CHP’limi Sorusuna Cevaben Gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi Akkaya” Ben Sultangazi’de  ikamet eden textil ve inşaat sektöründe  uğraşan esnafım 50.yıl mahallesinde bulunan Adıyaman Gerger İli Gürgenli  köyü dernek başkanıyım Aynı zamanda CHP Sultangazi Belediye Başkan Aday adayı  Av. Ali Acar’ın Başkanlığını yaptığı Gergerliler Federasyonun Başkan yardımcısıyım .Av.Ali Acar ile Aile dostuyuz  Arkadaşız ve hemşerimiz biz bir aileyiz ,tabiî ki ben Ali Acar nerde ise orda olmam gerekir .Ali acar Sultangazi’de  belediye Başkan Adayı iken ,bana göre karşı safta olmam doğru değil . Tüm Adıyamanlıların’da aynı görüşte olması gerekir hep beraber Ali Acar’ın Yanında durup ona destek olmalıyız keza gördüğüm kadarı ile gittiğimiz  her yerde Adıyamanlıların yüzü gülüyor Ali Acar’ın aday Adayı olmasından çok mutlu inşallah Belediye başkan adayı olduğunu da görürüz ve ardından tüm Adıyamanlıların desteği ile Sultangazi’ye Belediye Başkan Olduğunu da göreceğiz . Ayrıca CHP ilçeye gidip üyelik kaydımı da yaptıracağım  CHP’nin Son Parti bildirgesinide okudum gerçekten takdir ettim .İstediğimiz  ve özlediğimiz bir Türkiyenin yolu CHP’den geçeceğine inanıyorum Sarıgül’ün Katılımıyla İstanbulu ,Av.Ali Acar’ın Adaylığı ile Sultangaziyi Alacağımıza  inanıyorum bizim için öncelik kendi adamımız  sonuna kadar arkasındayım onun için canla başla çalışacağım”dedi

9 Comments

9 Comments

 1. gergerli

  Eylül 16, 2013 at 8:55 am

  ismail akkayayı bir gergerli olarak kınıyorum demekki akpartili değilmiş olsaydı meclis üyeliği için satmazdı yani toplumda butür arkadaşlara dönek derler ismail koş koş chp ye kim ne bulmuşki sen bulmaya çalışıyorsun

 2. celal akkaya

  Eylül 16, 2013 at 10:37 am

  avkat ali acar hemşerimizin belediye başkan adayı olmasından mutluluk doyarız sultangaziye hayırlı olacağından hiç şüpemiz yok.kendisine başarılar dilerim her zaman destek olmaya çalışacağız.ali acar dürüst başarılı genç başkanherkes teredütsüz güvene bilir hayırlı olsun saygılar.

 3. ALi AVCI

  Eylül 16, 2013 at 11:09 am

  Öncelikle Sayın Acar’ı Adıyaman^lıların yoğun yaşadığı bölgede Temsiliyet makamına talip olduğu için tebrik ederim. Akabinde Sayın Akkaya’nın hemşehri ve Adıyaman Sevdalısı olma özelliği ile ideolojiyi bırakıp Memleket sevdasına gönül vermesinden dolayıtebrik ederim.
  Her daim hemşehrilerimizin yanında olduğumuzu bir kez daha haykırmak Sayın Akkaya’ya nasip oldu.
  Yolunuz yolumuz açık olsun.
  Her daim bize düşen görevde hazır ve nazır olduğumuzu burdan da bildirmek isterim….

 4. AHMET ACAR

  Eylül 16, 2013 at 2:54 pm

  Sayın başkanım umarım diğer dernek başkanlarına ve adıyamanlı hemşerilerimize ön ayak olmuşsunuzdur..göstermiş olduğunuz bu mütevazi davranışınızdan dolayı size teşekkür ederim..gergerlilerin ve adıyamanlıların artık bazı şeylerin farkına varmaları gerekiyor..araştırıp baksınlar AKP HÜKÜMETİ her seçimde kürtlerin oyuyla başa gelmiştir..biz niye sürekli hep başkasını kürsüye layık görüyoruz..niye bizden biri o kürsülerden birinde oturmasın..ve gün gelecek işşallah allah nasip ederse o kürsülerde gergerin seside çıkacak …bizim istediğimiz SULTANGAZİ DE belediye başkanlığını ADIYAMAN ın kazanması ..ve bunun için tüm hemşerilerimizin elini taşın altına koyması gerekiyor…maddi ve manevi tüm imkanlarıyla bu çalışmada yer almaları gerekiyor…herkese şimdiden yapacakları çalışmadan dolayı teşekkür ederim….

 5. BERXUDAN

  Eylül 21, 2013 at 7:52 am

  İSMAİL AKKAYA ALİ ACAR’IN YANINDA DA, KİM İSMAİL’İN YANINDA!
  İSMAİL VE ALİ AKP’DEN UMUDU KESİNCE SON SÜRAT CHP’YE DİREKSİYONU KIRDILAR. KENDİLERİ İÇİN EN DOĞRU VE EN KARLI İŞİ YAPTILAR. BUNUN YANINDA FARKINDA OLMADAN AKP’DEN ADAY OLACAKLARIN ELİNİ GÜÇLENDİRDİLER. BAŞARILAR DİLEMEK İSTERİM, FAKAT CHP’DEN VE ONUN ZİHNİYETİNDE BAŞARI BEKLEMEK BEYHUDEDİR. KENDİ AKRABALARI HARİCİNDE ADIYAMANLILARDAN GERGERLİLERDEN GÜRGENLİLERDEN BUNLARA OY VEREN OLMAAAAAAAAAAZ. KİM AĞZINI AÇIYORSA, DEĞİL ALİ ACAR BABAM DAHİ CHP’DEN ADAY OLSA ASLA VE ASLA OY VERMEM DİYOR.

 6. Cumhuriyet mah.

  Eylül 25, 2013 at 3:30 pm

  Sultangazi Cumhuriyet mahallesinde 25 yıldır ikamet eden birisi olarak öncelikle CHP’Yİ Kutluyorum. Sultangazililere de partiye değil çalışacak olana oy vermelerini rica ediyorum.Yalan dolanla mahallemizi riskli alan olarak ilan eden muhtar ve Sultangazi AKP Belediyesi bizim mahallemizden oy alamayacaktır. Sayın Acar hizmet için geliyorsa yolu açık olsun başarılar.

 7. öykü

  Eylül 26, 2013 at 11:14 am

  yorumları okudumda ismail akkaya sanki türkiye vatandası değil ,çok kötü partiye geçmiş ,sonuçta hemşehrisinin yanında yer almış particilik ayrımı yapmamaış kim çalışacaksa onun yanına geçmiş hemsehrilerine ve sultangaziye hayırlı olacağını düşünüyorum.sayın avukat ali acar ve akkayaya basarılar.yolunuz açık olsun yanınızdayız.

 8. ömer bekir b

  Eylül 26, 2013 at 11:21 am

  olumsuz yorum yazanları anlamıyorum.bende adıyamnlıyım ve akp ye oy veriyordum ancak hemsehrim dururken gidipde bi başkasını destekleyemem.parti olarak bakmıyorum birey olarak bakıyorum,çıkarın artık şu at gözlüklerinizi kalıplaşmış fikirlerinizi yontun.

 9. murat aktaş

  Kasım 26, 2013 at 1:15 pm

  bu boş konuşmalarla belediye başkanı filan olunmaz sizin gibiler ancak cepleri doldurma ya çalışır(ali acar,ismail akkaya)yani kısacası siz belediye başkanlığını rüyanızda görürsün yani

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top