Sultangazi

Ak Parti Sultangazi’den İsmetpaşa’da Esnaf Ziyareti

Ak Sultangazi'den İsmetpaşa'da Esnaf Ziyareti

Ak Parti Sultangazi’den İsmetpaşa’da Esnaf Ziyareti

Ak Parti Sultangazi’den İsmetpaşa‘da Esnaf Ziyareti. Ak Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı İsmetpaşa Mahallesi Ordu Caddesinde esnaf ziyaretinde bulundu.

Ziyarete Sultangazi Ak Parti İlçe Başkanı Av. Murat Atım, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ensar Topçu, İlçe Başkan Yardımcıları, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, İsmetpaşa Eski ve Yeni Mahalle Teşkilatları ile partililer katıldı.

10 Ağustos’ta düzenlenecek olan Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Cumhurbaşkanı Adayı olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan‘a esnaflardan destek isteyen Belediye Başkanı Cahit Altunay “Sultangazi’de Başbakanımız Erdoğan’ın birinci çıkacağı kesin. Bizim amacımız oy oranının %70-80’leri bulması. İnşallah Sultangazi Halkı bizi bu konuda mahcup etmeyecektir” dedi.

İlçe Başkanı Av. Murat Atım gazetemize yaptığı açıklamada “ziyaretlerimiz ve çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek. Yarın ki Maltepe Miting’inde Sultangazi’den yoğun bir katılım sağlayacağız. İnşallah Sultangazi rekor bir oy ile Erdoğan diyecektir” dedi.

Murat Atım Esnaf Ziyaretinde Hangi Esnafı Es Geçti ?

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top