Sultangazi

AK Sultangazi’den Eski Edine Asfaltında Esnaf Ziyareti

AK Sultangazi'den Eski Edine Asfaltında Esnaf Ziyareti

AK Sultangazi’den Eski Edine Asfaltında Esnaf Ziyareti

 

AK Sultangazi’den Eski Edine Asfaltında Esnaf Ziyareti. 10 Ağustos’ta 1. Tur oylaması gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı Seçimleri önce adayların ve parti teşkilatlarının seçim çalışmaları devam ediyor.
Ak Parti Sultangazi ilçe Teşkilatı, Cumhurbaşkanlığı Seçim Çalışmaları kapsamında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan‘ı Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde desteklemek amacıyla Eski Edirne Asfaltında Esnaf Ziyaretlerinde bulundu.

Ziyaretlere Sultangazi Ak Parti İlçe Başkanı Av. Murat Atım, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, İlçe SKM Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, Ak Parti İlçe Başk. Yardımcıları, Belediye Başkan Yardımcıları, belediye Meclis Üyeleri, İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları teşkilatlarıyla partililer katıldı.

Uğur Mumcu Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesinde bulunan Fatih Camii’nde ikindi namazını eda eden grup, ardından Eski Edirne Asfaltında caddenin her iki yanındaki esnafları ziyaret etti.

Belediye Başkanı Cahit Altunay ziyaretler sırasında “Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’nde Sultangazi’nin hedefinin Erdoğan’ı birinci çıkarmak değil, Erdoğan’a % 75’le destek olarak rekor kırmaktır. Sultangazi halkına güvenimiz tam. Başbakan’a gereken desteği vereceğinden şüphemiz yok” dedi.

Ardından grubun bir kısmı Eski Edirne Asfaltı üzerinde ki Bahat Hospital‘da çay eşliğinde Hastane baş hekimi ve doktorların bir kısmı ile sohbet etti.

Foto – Haber; Muhammed IŞIK

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top