Siyaset

AK Sultangazi Sahaya İndi

AK Sultangazi Sahaya İndi

Genel seçim için sahaya inen AK Parti Sultangazi teşkilatı, AK Parti Milletvekili Hüseyin Bürge ve Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ında katılımıyla Baykurt Tekstili ziyaret ettiler.

ramazan baykurtkurt ,bürge ,suzan ,cahitIMG_5275

2015 Milletvekili seçimleri için saha çalışmalarına başlayan AK Parti Sultangazi İlçe teşkilatı, bu çalışmalar kapsamında Baykurt Tekstili ziyaret ederek firma personeliyle bir araya geldi.

Ziyarete AK Parti İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan ve ekibi katıldı.

Misafirlerini kapıda karşılayan Baykurt Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Baykurt,uzun süre misafirleriyle sohbet ederek tesis hakkıında bilgilendirmede bulundu.

Tesisi gezen heyet daha sonra firma personeliyle bir araya geldi.

Ziyarette bir selamlama konuşması yapan AK Parti İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge, hazirunu selamlayarak Baykurt Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Baykurt’a bu ortamı sağladığı için teşekkür etti.  Bürge,  ‘Burada bizler kendimiz anlatacağız ki geleceğinize yön vermek adına oy vereceksiniz.

Komşunuz olan Bayrampaşa’da 4 dönem belediye başkanlığı yaptım ve bu dönem de  bu bölgeden İstanbul Milletvekili olarak hizmet ettim.

Türkiye’nin değiştiğinin aslında herkes farkında, Türkiye’de güzel işler yapldığının da farkında.  Tabiki yapılacak daha çok işimiz var. Hizmetin kalitesini artırmak daha güzel bir ülkede yaşamak için her zaman yapılacak iş vardır.  Ama dünden bu güne kadar güzel işler yaptığımızı düşünüyorum.

Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı kardeşlik projesine yüreğimi ve bedenimi koyacak kadar anlamlı buluyorum. Ben din kültürü öğretmenliği yaptım. Hepimiz Adem ve Havva’nın çocukları değilmiyiz? Bize sonradan Türk, Kürt Arnavut diyenler anamızı, babamızı inkar etmemizi mi istiyorsunuz?

Biz aslında kardeşiz. Bunu söylediğim zaman bana edebiyat yapıyorsun diyorlar.  Aynı anadan babadan doğanlar karındaştır. Eğer öyle olmasaydı rabbimiz bütün müminler kardeştir dermiydi?  Bizim kardeşliğimizi pekiştiren kitabımız Kur’an-ı Kerimdir.

İyide kardeşiz de nereden çıktı bu aramızdaki kalleşler de bizi aramızda döğüştürüyorlar.  Bende diyorum ki kalleşliği bitirmek, kardeşliği pekiştirmek için AK Partiye oy vermek zorundasınız.  Elinizi vicdam-nınıza koyun. Bundan başkada  çıkar yolumuz da yok.

ramazan baykurtkurt ,bürge ,suzan ,cahit_MG_5212

Ben bütün Balkan coğrafyasına gidiyorum, herkes Türkiye’ye imreniyor.  Bütün dünya  Recep Tayyip Erdoğanı, Ahmet Davutoğlu’nu alkışlıyor  Kemal Kılıçdaroğlu ise kendini alkışlıyor. İnsan kandisini alıkışlar mı ya?  Siz beni alkışlıyorsanız kıymet-i harbiyesi var” diyen Bürge İstanbul ve Türkiye’nin dünüyle bu günü arasında ki kıyaslamayı yaparak hızla Türkiye’nin geliştiğini ve bu gelişimenin AK Parti vizyonunun eseri olduğunu söyledi.  Artık Türkiye’nin tankını ve uçağını yaptığını, ülkeyi duble yolların sardığını belirten Bürge, “ İşte bu gelişmeleri istemeyenler ülkemizde kardeşliğimizi bozmaya çalışıyorlar. Neden yaylalarımıza çıkamıyor, neden ırmağımızın kenarında pikniğimizi yapamıyoruz? Bütün bunların son bulması için bu seçimin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Onun için başkanlık sisteminden bahsediyoruz. Onun için yeni anayasadan bahsediyoruz. 1982 Anayasası asker tarafından bir kişiye yazdırılmış bir anayasadır, değiştirilmesi lazım. Mecliste tüzük nedeni ile iş yapamıyoruz.  Bir kanunun değiştirilmesi için öğlen 2 de açılan oturum gece 2’lere kadar sürüyor.’ Diyerek   bütün bu değişiklikler için AK Parti iktidarının devam etmesi gerektiğini söyleyerek destek istedi.

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, bu ortamı sağlayan Baykurt Tekstil adına Ramazan Baykurt’a teşekkür etti. Bir markaya hayat veren böyle bir tesisin Sultangazi^de bulunmasından dolayı gurur duyduklarını söyleyen Civan, ‘Bugün hem milletvekilimizle, hem belediye başkanımızla hemde tüm kadromuzla buradayız.  AK Parti olarak sizlere daha iyi hizmet edebilmek için sahalardayız. Şimdiye kadar oldduğu gibi sizlerin desteğin ve dualarınıza talibiz’ dedi.

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’da hazirunu selamlayarak bu güzel ortamda bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.  Belediye olarak yapılan hizmetlerden bahseden Altunay, büyük projelere imza attıklarını ve daha büyük projelerin hayata geçmesi için çalıştıklarını söyledi.  Bu güne kadar Sultangazi’nin AK Partiye büyük destekler verdiğini belirterek bu desteğin devam etmesi dileğinde bulundu.

Ardından  Aynı binada bulunan  Pelikan tekstil  ziyatret edip çalışanlalarıyla  biraraya geldiler. Cebeci spor kompleksinde  turnuva açılşına , sonrasında Sanko sanayi sitesi yönetimine  katılıp Esentepe   seçim bürosu  açılışına   teşkilat  iştirak ettiler

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top