İstanbul'daki Adıyamanlılar

AK Partili Metin ACAR Dünya evine girdi

AK Partili Metin ACAR  Dünya evine girdi

  AK Parti   25 ve 26 . dönem  İstanbul 2. Bölge Milletvekili aday adayı  Bilgisayar Mühendisi Metin Acar, Adana’ın tanınmış ailelerinden  Ayhan  Çeliker kızı Dilan ile  Sultangazi Belediyesi  Sahra Düğün Sarayında  görkemli bir tören ile dünya evine girdi.

DSC_2621

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan ve eski dostların birbirlerini tekrar görme fırsatı bulduğu törende Sultangazi Belediye Başkan adına kıyılan nikahın Şahitliğinide  Ak Parti sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Kavak   Adana  Solaklı Eski Belediye Başkanı  Ak Parti  Adana  büyükşehir meclis üyesi  Salih Acar,GADER Başkanı Ramazan Okay ,Ak Parti Esenler Belediye Meclis Üyesi Subat  Dalgali yaptı.

 

Dilan İle Metin’în bu mutlu gününe  akrabaları dostları yanı sıra AkParti Teşkilatlanma başkan yardımcısı ve Yeni Dünya Vakfı Başkanı Mahmut Göksu ,Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ramazan Aksoy,Bader Başkanı Hüseyin Sevinçtekin,Adı Ger-Fed Başkanı Av. Ali Acar,Gersoy-Der Başkanı Mahmut Özdemir iş ,sanat , siyaset  dünyasından bir çok isim katıldı.

Bizde çifte Bir Ömür Boyu mutluluklar dileriz

Tüm fotoları faceden paylaştık 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top