Sultangazi

Ak Parti Sultangazi’den Dev Vefa İftarı

Ak Parti Sultangazi’den Dev Vefa İftarı

Ak Parti Sultangazi İlçe Yönetimi, dün akşam Sultangazi Belediyesi Sahra Sultan Düğün Salonu’nda eski yöneticiler ve şimdiki yöneticiler ile birlikte Vefa İftarı düzenledi.

Ak Parti Sultangazi İlçe Yönetimi, dün akşam Sultangazi Belediyesi Sahra Sultan Düğün Salonu’nda eski yöneticiler ve şimdiki yöneticiler ile birlikte Vefa İftarı düzenledi. İftara Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Muammer Ödemiş, İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge, Ak Parti İl Bşkan Yardımcısı Abdullah Güler, Kurucu İlçe Başkanı ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Murat Atım, Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Sulttangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, ilçe ve mahalle yönetimleri, sivil halk ve yerel basın katılım sağladı.hbr

 

 

İftarın ardından ilk konuşmayı Belediye Başkanı Cahit Altunay yaptı. Cahit Altunay konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı verdi.

hbr (4)

Altunay’ın ardından kürüsüyü Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan aldı. O da yıkılmadık dimdik ayaktayız mesajını verdi. Ayrıca Ak Parti’nin eski yenisi olmadığını bu nedenle iftara vefa isminin tam olarak uymadığı mesajını vermeyi de ihmal etmedi.

hbr (7)

 

Civan’ın ardından ise kürsüyü Ak Parti Sultangazi Kurucu İlçe Başkanı ve aynı zamanda şu an İl Yönetim Kurulu Üyeliği yapan Murat Atım devraldı. Atım, konuşmasında Ak Parti’deki birlik ve braberlikten bahsetti.

hbr (8)

 

Atım’ın ardından kürsüye Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Avukat Abdullah Güler geldi. Abdullah Güler de birlik ve beraberlik mesajı verdi.

hbr (9)

 

Güler’in ardından kürsüye çıkan Ak Parti İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge Ak Parti’nin hala dimdik ayakta oduğunu söyledi.Ardından muhalefeti bombaladı. Konuşmasında Ak Parti’nin olası bir erken seçimde kesinlikle tek başına iktidar olacağını vurgulayan Bürge, muhalefetin korkaklık yaptığını söyledi.

hbr (11)

Kürsüye en son Ak Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Muammer Ödemiş Çıktı. Ödemiş konuşmasında, Ak Parti’nin hala seçim temposunda olduğunu ve oluşabilecek her türlü ihtimale hazırlıklı olduğunu belirtti.

Konuşmaların ardından Ak Parti İlçe yapılanması bir dizi aile fotoğrafı çekti.

hbr (17)hbr (16)hbr (15)hbr (14)hbr (13)hbr (12)

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top