İstanbul

Ak Parti Sultangazi’de “Soylu” Bayramlaşma

Ak Parti Sultangazi'de "Soylu" Bayramlaşma

Ak Parti Sultangazi’de “Soylu” Bayramlaşma

Ak Parti Sultangazi’de “Soylu” Bayramlaşma. Ak Parti İlçe Teşkilatında düzenlenen bayramlaşma programına Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, İstanbul Milletvekili İbrahim Yiğit, İlçe Başkanı Av. Murat Atım, Belediye Başkanı Cahit Altunay, İlçe Kadın Koları Başkanı Nurcan Öztürkmen, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ensar Topçu, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Başkan Yardımcıları, Mahalle Başkanları, Komisyon Başkanları ile partililer katıldı.

Bayramlaşma programında konuşan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, “Dün başka illerdeydik bugün İstanbul Sultangazi’deyiz birazdan başka bir ile yarın Kars’a öbür gün Edirne’ye ertesi gün Diyarbakır’a gideceğiz. Biz Türkiye’nin her yerindeyiz biz Türkiyeyiz” dedi

 

Soylu, “ Değerli dostlar bir misyonumuz var 30 Mart’ta bunu açıkca ortaya koydunuz. Anadolu’yu rahatlattınız. Aslında mağdurları- mazlumları rahatlattınız. Aslında Türkiye’ye kurulan kumpası, kumpası kuranların tepesine geçirdiniz. Paralelcilerin tepesine geçirdiniz. Devletin içerisinde 3’lü 5’li  10’lu yapılar kurmaya çalışanların tepesine geçirdiniz. Ülkenin Başbakanına yani Hizmet Evladına sabahtan akşama kadar iftira edenlere 2.5  milyon kişi  ile kıyama durarak Ülkeye, Millete, Başbakana, Hükümete Demokrasi’ye sahip çıkıyoruz dediniz.

 3 Ağustos’ta Maltepe Yapılacak İstanbul Mitingi için bu zamana kadar çalıştığımız kat kat fazlasıyla çalışmalıyız. 10 Ağustos bizler için yeni bir bayram olacak. Bu vesileyle Sultangazi’de sizlerle bayramlaşmaktan pek bir onur duyduğumu söylüyorum, hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.

Konuşmanın ardından Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, İstanbul Milletvekili İbrahim Yiğit, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av. Murat Atım ve Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay Katılımcılarla Bayramlaştı.

 

FOTOĞRAFLARIN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ !

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top