Siyaset

AK Parti Sultangazi İş Dünyası ve STK’larla Buluştu

Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanlığının Sultangazi Belediyesi Sahra Düğün Salonu’nda düzenlediği “İş dünyası ve Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Buluşması” AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşçu’nun da katıldığı programla gerçekleşti. Yoğun bir katılımın sağlandığı toplantıda Babuşçu Belediye başkan Adayı Dursun’a güvenini bildirdi.

Programa AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşçu, AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, İş adamları, STK Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyesi Adayları, muhtarlar ve muhtar adaylarıyla partililer ve davetliler katıldı.

Programda bir selamlama konuşması yapan AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun, katılımcıları selamlayarak bu güzel ortamda olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Belediyeciliğin gönül işi olduğunu ifade eden Dursun, bütün Sultangazi’yi kucaklayacak herkese eşit hizmet sunacaklarını söyledi. Projelerinden bahseden Dursun, birlikte Sultangazi’ye hizmet etmeyi arzuladığını ifade etti.

AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşçu, Aburrahman Dursun ile ilde 8 yıl birlikte çalıştıklarını ve kişilik olarak takdir ettiği başarılı bir arkadaşımızdır dedi.

Belediyeciliğin hizmet yarışı olduğunu belirten Babuşçu, Sultangazi’nin bu yarışta başarılı bir yönetim sergilediğini ve Cahit Altunay’ın kaldığı yerden Abdurrahman Dursun’un bu hizmeti artırarak devam ettireceğini belirterek Allah yar ve yardımcısı olsun dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top