Sultangazi

AK Parti Sultangaz İlçe Başkanlığı’nda Bayramlaşma

AK Parti Sultangaz İlçe Başkanlığı’nda Bayramlaşma

Sultangazi AK Parti İlçe Başkanlığı Kurban Bayramı münasebetiyle düzenlediği bayramlaşma töreni geniş bir katılımlar gerçekleşti.

İlçe binasında gerçekleşen bayramlaşma törenine partililer yoğun ilgi gösterdiler. Törene AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Sevgi Yiğit, İlçe Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Kurucu İlçe Başkanı Av. Murat Atım, bir önceki dönem ilçe başkanı Suzan Dağlar Civan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen, Gençlik Kolları Başkanı Onur Uygun,  Doğu ve Güneydoğu Dernekler Konfederasyonu Başkanı Seyit Ateş, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Bayramlaşma töreninde birer selamlamak konuşması yapan protokol üyeleri Kurban Bayramının bütün İslam alemine barış, huzur ve bereket getirmesinin dilediler. Ülkedeki gündemle ilgili açıklamalarda da bulunan konuşmacılar, AK Parti’nin  tam bağımsızlık yolunda yaptığı icraatları engellenmek için dış güçler tarafından oynanan oyunların farkında oldukları ve bu konuda sonuna kadar Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermek için canla başla çalışacaklarını ifade ettiler. Bu mücadeleyi Milli Mücadele olarak değerlendiren konuşmacılar Allah’ın yardımıyla ülkemiz milletimizin de desteği ile bu mücadeleden galip çıkacaktır dediler.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top