Siyaset

Ak Parti Cebeci Seçim İrtibat Bürosu Açıldı

Ak Parti Cebeci Seçim İrtibat Bürosu Açıldı

Ak Parti Cebeci Seçim İrtibat Bürosu Açıldı

Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı, Cebeci Mahallesi Seçim İrtibat Bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

1.Cebeci Caddesi’nde bulunan Cebeci Seçim İrtibat Bürosunun açılışına İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayları Fatma Benli ve Ahmet Hamdi Çamlı, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Sultangazi SKM Başkanı Süleyman Yiğitoğlu ile Teşkilat mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay şunları kaydetti; Maşallah yoğunluğa bakılırsa motivasyon tamamlanmış sahaya inme zamanı tamamen gelmiş. Birileri barajı aşmak için uğraşabilir mevcut yerini korumak için çabalayabilir bizler ise oylarımızı arttırarak yolumuza devam edeceğiz. Gerek hükümetimiz gerek büyükşehir belediyemizin gerekse ilçe belediyemizin yaptığı çalışmalar ortada. Cebeci’nin elektrik kablolarının yer altına alınması projesi bitti. S Caddesi’nin hemen altındaki yerin kamulaştırması devam ediyor. Orada binlerce gencimiz spor yapacak, İlçe genelinde sıkıntılı olan galeriler ile Sağlık Ocağı, Ptt ve Pazar alanlarımız yer alacak. Cebeci’de bu iki proje bu dönem içerisinde tamamen bitecek. Tüm mahalle halkımıza şu ana kadar verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum.

Ardından sırasıyla Milletvekili Adayları Fatma Benli ve Ahmet Hamdi Çamlı birer selamlama konuşması gerçekleştirdi.

Son olarak konuşan İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan “vekil adaylarımız ile 7 Haziran’a kadar çalışmalara durmadan devam ederek oylarımızı arttırmak için çalışacağız” dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top