Sultangazi

AK Parti Canbeylileri Ziyaret etti

AK Parti Canbeylileri Ziyaret etti

AK Parti Canbeylileri Ziyaret etti

AK Parti  Sultangazi İlçe Teşkilatı 7 Haziran Genel Seçim çalışmaları kapsamında Tüm Canbeyliler Derneğini ziyaret etti.  İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Hüsnü Kılıç’ın da iştirak ettiği  ziyarete AK Parti ilçe teşkilatı tam kadro olarak katılırken, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’da ziyarete katıldı.

 AK Parti Canbeylileri Ziyaret etti

AK Parti Sultangazi İlçe teşkilatı seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Gündüz sokak çalışmaları yapan Sultangazi AK Parti, akşamlarıda sivil toplum kuruluşlarını ziyaret edip destek istiyor.

Bu çalışmalar kapsamında Tüm Canbeyliler Derneğini ziyaret eden AK Parti heyetinde AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayı Hüsnü Kılıç, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Civan Dağlar ve yönetimi, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve ekibi katıldılar.

Ziyarette kısa bir açılış konuşması yapan Tüm Canbeyliler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş, katılımcıları selamlayarak geçtiğimiz hafta hakkın rahmetinekavuşan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın babası Recep Hüseyin Altunay için Allah’tan rahmet dileyerek başkan Altunay’a başsağlığı diledi.  Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altuay’a ilçeye kazandırdığı eserlerden dolayı teşekkür eden Durmuş, Sultangazi’nin mütevazi ve halkla içiçe olan bir belediye başkanına sahip olmasının avantajlarından bahsetti. Genel seçim kapsamında gerçekleştirilen bu toplantının hayırlara vesile olmasını dileyerek konuşmasını sonlandırdı.

 

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, katılımcıları selamlayarak  babasının cenazesi dolayısıyla başsağlığı dileyen herkese teşekkürlerini iletti. Altunay, ’ Evet bizim için makam bizleri değiştirmedi  diyen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Biz değişmeye değil Sultangaziyi değiştirip güzelleştirmeye geldik’ diyerek yapılan çalışmalardan bahsetti.

AK Parti Sultangaz İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, ilçede Ak Partinin her geçen seçimde oylarının arttığını ve bu yükselişin belediye, ilçe teşkilatı ve hükümetin başarılı icraatlarının sonucu olduğunu belirtti.

AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Hüsnü Kılıç, AK Parti’nin ülkeye büyük yatırımlar yaptığını ve bu yatırımların sadece fiziki alanlarda değil sosyal alanda da etkili olduğunu belirtti. Cesaretle sorunların üstüne giden bir iktidar olduklarını belirten Kılıç,  bu hizmetlerin devamı için destek istedi.

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top