Sultangazi

AK Kadınlar Engelli vatandaşları Ziyaretleri devam ediyor

AK Kadınlar Engelli vatandaşları Ziyaretleri devam ediyor

 

AK Parti Sultangazi İlçe Kadın Kolları başkanlığı tarafından tüm mahallelerde organize olarak “ 3 Aralık Dünya Engelliler  günü dolayısı ile ziyaret edip  Engelliler gününü kutlamaya devam ediyorlar .

Duygusal anların yaşandığı ziyaretlerde Nurcan Öztürkmen “ Gelir düzeyi ve konumu ne olursa olsun özürlülük; tüm kesimleri etkileyen toplumsal bir sorundur. Engelli vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştırıcı önlemlerin alınması da hepimizin insanlık görevidir.

Engellilerimizin üreten bireyler olarak kendi kendilerine yeter duruma gelmeleri amacıyla, devletimizin yanı sıra sivil toplum kuruluşları ve gönüllü vatandaşlarımızın gösterdiği özverili çabalar, geleceğe ilişkin umudumuzu artırmaktadır.

Sorumluluk taşıyan her vatandaş engellilerimizi sevgi ve anlayışla kucaklamalı ve onların sorunlarına ilgiyle yaklaşmalıdır. Vatandaşlarımızın bu konuda bilinçlendirilmesi önemli bir zorunluluktur. Engelli vatandaşlara sahip çıkmayı “insanlık görevi” olduğu gibi vazgeçilemez toplumsal sorumluluk olarak görmek gerekmektedir” diyerek duyularını ifade etti.

AK Parti Sultangazi Kadın Kolları ziyaretlerini AK Parti Sultangazi Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen, İlçe Başkan yardımcıları Mahalle Başkanları olmak üzere gerçekleştirdi.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top